Anasayfa » İstanbul » Vadi İstanbul Nasıl Giderim

Vadi İstanbul Nasıl Giderim

Vadi İstanbul Nasıl Giderim mevzusunda takviyeye gereksiniminiz bulunuyorsa bu içerik sizlere aşırısıyla dayanakçı olacaktır. İstanbul ’un öğrenilen en büyük AVM ’lerinden başka bir deyişle alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan Vadi İstanbul ’a otobüsle, metroyla, minibüsle veya trenle Nasıl Giderim? Biçiminde araştırmalarınız bulunuyorsa sizlere altta tüm erişim yollarını hisseleştik.

Seyrantepe Türk Telekom stadyumunun yakınlarında yer alan Vadi İstanbul, eşsiz manzarasıyla görenleri büyülüyor. İçerisinde takribî olarak 270 ’den fazla mağaza bulunuyor ve bu mağazaların her birisi değişik değişik mahsullere sahiptir. Beyaz eşyadan, markete, marketten teknolojik aletlere ne isterseniz hepsini Vadi İstanbul ’da çok kolay bir biçimde bulabiliyorsunuz. Ek olarak Vadi İstanbul ’un çok fazla ziyaretçi alması nedeniyle 11.000 vasıtalık büyük otoparkı da bulunuyor.

Vadi İstanbul Nerede Nasıl Giderim

İstanbul ’un en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak kabul edilen Vadi İstanbul, Seyrantepe ’de bulunan Türk Telekom stadyumunun arka tarafındaki ormanlık alanda bulunmaktadır. Öğrenilen sayılarla 11.000 vasıtaya otopark hizmeti sunabilir ve içerisinde 270 ’den fazla mağaza bulunmaktadır. Vadi İstanbul ’a gidebilmek için en çok seçim edilen erişim vasıtayı Metrobüs veya Metrodur. Sizlerde bu erişim vasıtalarını seçim ederek süratle Vadi İstanbul ’a gidebilirsiniz.

Vadi İstanbul ’a Metro İle Nasıl Giderim

Metrobüs veya Metro ile Vadi İstanbul ’a gitmek istiyorsanız ilk evvel Zincirlikuyu metrobüs hattı olan hattan Gayrettepe – Hacıosman metro hattına geçiş yapmanız gerekmektedir. Metrobüs sanayi semtine geldiğinde Seyrantepe/TT Arena isimli aktarmalı metroya binin. Son metrobüsünüzde Seyrantepe ’ye vardıktan sonra Havaray takviyeyi sayesinde süratli bir biçimde Vadi İstanbul ’a erişmiş olursunuz.

Vadi İstanbul Metro Durağı

Vadi İstanbul ’un öğrenilen metro durağı Hacıosman Metro hattıdır. Bu hat sayesinde Vadi İstanbul ’a direk olarak gelebilirsiniz.

Vadi İstanbul ’a IETT ile Nasıl Giderim

Bir öteki erişim vasıtayı ise IETT ’dir. IETT ile Vadi İstanbul ’a gitmek isteyen şahıslar 47L, 417, 48L, 41SM sefer rakamlı otobüslere biniş yapabilirler.

Vadi İstanbul Gidiş

Vadi İstanbul ’a fiyatlı erişim taşıtlarıyla gidebildiğiniz gibi aynı zamanda fiyatsız erişim vasıtalarıyla da gidebilirsiniz. Peki bu nasıl oluyor? Fiyatsız bir biçimde Vadi İstanbul AVM ’e gitmek isterseniz ITU Metro, Çubuklu Araba Vapurunu, İstinye Bayırı, Oyak Sitesi, Mashattan, Eclipse, Cami Durağı, Kemerburgaz Konutları, Emniyet, Zincirlikuyu Metrobüs, Sera Kent, Finanskent gibi duraklara bakabilirsiniz. Yeniden bütün emin olmamakla beraber bu duraklardan fiyatsız servis kalktığını öğrenmekteyiz.

Oy Ver