Anasayfa » İstanbul » Happy Moons İstanbul

Happy Moons İstanbul

Happy Moons İstanbul ilk olarak 1999 ’da kurulmuştur. Kadıköy Bahariye Sokağı ’nde açılan ilk şubeyle beraber en iyi hizmeti vermek için çabalayan takım, 21 senede şubelerini geliştirmiş ve şube rakamını 38 ’ bitirmiştir. Türkiye gibi Azerbaycan Bakü ’de de hizmet veren bir lokanta zinciri olan Happy Moon ’un İstanbul ’da pek çok şubesi bulunmaktadır. Oldukça şık, rahat, çağdaş ve havası bol tasarımlara sahip lokantalarında süratli ve nitelikli hizmet sağlayan Happy Moons, gün geçtikçe daha çok büyümekte ve yeni alıcıları bünyesine sürüklemektedir.

Happy Moons Cafe

Happy Moons Cafe alıcılarına oldukça lezzetli bir menü sunmakla birlikte en nitelikli malzemeleri kullanarak hazırlanmış efsane lezzetli ile oldukça tanınmıştır. Hem alıcılarına sağladıkları rahat civar hem de eşsiz lezzetleriyle bir gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir yerdir.

Happy Moons Şubeler

Happy Moons şubeler bakımından oldukça zengin bir lokanta zinciridir. Ülke ve dünya çapında toplam 38 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden kimileri Akasya AVM, Akbatı AVM, Ataköy Marina, Ataşehir Watergarden, Fenerbahçe, Buyaka AVM, Caddebostan, Erenköy ve Kadıköy gibi en aşina mekanlarda bulunmaktadır.

Fenerbahçe Happy Moons

Fenerbahçe Happy Moons en yoğun İstanbul lokasyonlarından birinde bulunmaktadır. En aşina adreslerden biri olan Kadıköy ’den yürüyerek yarım saat, Taksim ’den metrobüsle 1 saat mesafe uzaklıktadır. Fenerbahçe şubesi oldukça aşina bir noktada olduğu için Google Maps gibi arita uygulamalıyla da kolaylıkla bulunabilmektedir.

Happy Moons Beşiktaş

Happy Moons Beşiktaş noktasına erişim tıpkı Fenerbahçe şubesine erişim kadar kolaydır. Metrobüs ve taksi ile erişilebileceği gibi yakın mesafelerden yürüyerek de erişilebilmektedir. Otobüsle Fenerbahçe – Beşiktaş şubesi arası 1 saat 21 dakika devam ettir.

Kadıköy Happy Moons

Kadıköy Happy Moons şubesi erişimi en kolay şubedir. İstanbulluların ve İstanbul dışından gelen yerli turistlerin en sık ziyaret ettikleri cümbüş merkezlerinden biri olan Kadıköy ’nam merkezinde bulunan Happy Moons şubesi, her şubede olduğu gibi rahatlığı ve konforu sağlamaktadır. Kadıköy Yoğurtçu Parkı ’na ve Beşiktaş İsmeler İskelesi ’ne olan mesafesi yürüyerek 10 dakika ortamıdır.

 

 

Oy Ver