Anasayfa » İstanbul » Nusret İstanbul Şubeleri

Nusret İstanbul Şubeleri

Nusret İstanbul şubeleri hem yerli hem yabancı turistler tarafından oldukça merak edilmektedir. Lezzetli ve bir o kadar pahalı yemekleri, sunum stili ve internette meşhur olmasıyla Nusret ’in ismini dinlemeyen neredeyse kimse yoktur. Nusret ’in Türkiye dışında pek çok ülkede şubesi bulunmaktadır. Türkiye ’de bir lokantada başlayan yolculuk, yurtdışına kadar uzanmıştır.

İstanbul ’da 2022 haysiyetiyle 5 şube bulunmaktadır. Bu şubeler:

Nusret, Nişantaşı Nusret, Levent Kanyon AVM Nusret, Bebek Nusret, Etiler Nusret, Sarıyer İstinye Park AVM

İstanbul Nusret Nerede

İstanbul Nusret nerede sualine cevaben 5 adet Nusret şubesi gösterilebilir. Tüm bu şubeler erişimi oldukça kolay yerlerde bulunmaktadırlar. Tüm şubeler arası metrobüsle seyahat edilebilmekte ve bu yolculuk alt yukarıya 1 saat devam ettir. En lüks mahallelerde kurulan şubelere erişim araba ve yayan olarak da asıllaştırılabilir.

nusret istanbulNusret İstanbul Şubeleri

Nusret İstanbul Etiler

Nusret İstanbul Etiler konum itibariyle oldukça aşina bir lokasyonda bulunmaktadır. Etiler Cami ile olan uzaklığı yürüyerek 5 dakika, Etiler istasyonuna 4 dakika, Bebek ’e ise 18 dakika mesafede bulunmaktadır. En çok seçim edilen Nusret şubelerinden biridir.

Nusret Beşiktaş

Nusret Beşiktaş şubesi Etiler şubesine oldukça yakın bir mesafededir. Yürüyerek yarım saat süren yol metroyla 20 dakika, otomobille ise 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Beşiktaş şubesi Zincirlikuyu ’ya yürüyerek 34, metrobüsle 10 ve otomobille 7 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Boğaziçi Üniversitesi konumuna ise yeniden yürüyerek 24, metrobüsle 12 dakika ve otomobille 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Nusret Ne Zaman Açıldı

Nusret Gökçe, Nusr-et isimli ilk iş yerini 2010 yılında İstanbul ’da açtı. İşi kasapcılık olan Nusret Gökçe günden güne gelişen şanı beraber yaptığı tek bir hareket sayesinde tüm Dünya ’da ismini duyurmayı muvaffak olmuş oldu. Nusret ’in Saltbae isimli hareketi, Nusret ’in bir an popüler hale gelmesine neden olmuş oldu.

Nusret En Pahalı Menü

Nusret en pahalı menü veya Nusret en pahalı yemek nedir? Biçiminde ziyaretçilerimizden çok sık sual alıyoruz. Nusret ’e gittiğiniz zaman önünüze öyle her yerde söylendiği gibi fazla pahalı bir menü gelmeyecektir. Her bütçeye uygun bir biçimde Nusret ’te yemek yiyebilirsiniz.

Nusret Menü Maliyet Listesi

Dana Carpaccio, roka, çıtır parmesan ve zeytinyağı eşliğinde 100 gram: 305 TL Dana Füme roka, parmesan ve sızma zeytinyağı: 1 porsiyon 215 TL Füme Rib Eye, roka, parmesan ve sızma zeytinyağı, kiraz domates: 385 TL Steak Tartar, deniz tuzu, dijon hardal, kapari, konyak ve sızma zeytinyağı: 385 TL Karides ızgara, limon ve portakal kabuğu eşliğinde, zeytinyağı, sarımsak, maydanoz: 245 TL Nusr-et special sushi 3pcs: 124 TL Dana kaburga özel sos ve çıtır ekmek eşliğinde servis ediliyor. 500 gramlık bir porsiyon: 820 TL Dana antrikot fırın patates ve mantarlı ıspanak ile servis edilir. Bir porsiyon 200 gramdır: 505 TL Dana şaşlık özel olarak hazırlanan Trakya sosu ve soğanı ile tabaklarda yerini alıyor. Serviste patates kızartması da vardır: 430 TL Dana sırtı en az 2 şahsiyet olarak sipariş edilebilir: 855 TL Nusret Spaghetti ince dilimlenmiş dana kontrfile, ev imali patates kızartması ve deniz tuzu ile sunuluyor: 430 TL Dallas steak, mantarlı ıspanak ve fırında patates: 595 TL Nusr-Et Kobe, patates kızartması: 216 TL New York Steak, fırında patates ve mantarlı ıspanak: 565 TL Tomahawk, fırın patates ve mantarlı ıspanak: 760 TL Hardal soslu Dallas steak, fırın patates ve mantarlı ıspanak: 605 TL Kuzu New York, mantarlı ıspanak ve fırında patates: 425 TL Kuzu kafes, ev imali patates kızartması: 1260 TL Kuzu küşleme, ev imali patates kızartması: 425 TL Kuzu pirzola, ev imali patates kızartması: 490 TL Nusr-Et Burger, peynirli dana burger, dana füme, karamelize soğan, çedar peyniri, ev imali patates kızartması: 115 TL Lokum burger, özel dilimlenmiş dana bonfile parçaları, karamelize soğan, ev imali patates kızartması ve çedar peyniri eşliğinde: 149 TL Nusr-Et Köfte, ev imali patates kızartması eşliğinde: 135 TL Kalpli peynirli köfte, fontina peyniri, çedar peyniri, kaşar peyniri: 150 TL

Nusret Etiler Telefon

Etiler Mah, Nispetiye Cad No 87 Beşiktaş – Etiler/İstanbul konumunda yer alan Nusret Etiler telefon numarası 0212 358 30 22 olarak tanımlanmıştır. Gitmeden evvel doluluk seviyesini bilmek ve rezervasyon yapmak için bu numaradan irtibata geçebilirsiniz.

Nusret Videoları

Youtube ’a yüklenen bir çok video Nusret videoları bulunmaktadır. Bizlerde sizler için bu videoları inceledik ve Nusret Videoları ismi altında sizlere sunuyoruz. Alttan izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Umarız sizlere bu içeriğimiz Nusret İstanbul şubeleri, Nusret Etiler menü gibi mevzularda dayanakçı olmuştur. Bir değişik içeriğimiz olan Peşinatsız Ayda 1000 TL Taksitle Araba isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz.

Oy Ver