Anasayfa » Genel » Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua (En Etkilisi)

Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua (En Etkilisi)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde yağmur gibi alıcı yağdıran dua nedir? Sorusunu aldık. Bu içeriğimizle beraber yağmur gibi alıcı yağdıran dua hakkında ayrıntılı bilgiler aktarmış olacağız. Bununla beraber siz kıymetli ziyaretçilerimize dükkanda bol satış için dua, bol alıcı için dua, alıcı sürükleme duası, satış yapmak için dua, süratli satış yapmak için dua başlıklarında da değişik bilgiler aktarmış olacağız.

Türkiye ’nin ve aynı zamanda Dünya ’nın ekonomik anlamda çok büyük sıkıntılara girmesi tüm insanlığı derinden etkiliyor. Allah inancı olan vatandaşlarımızsa dua okuyarak rızıklarının artmasını, hasılatlarının yükselmesini istiyorlar. Sığınacak tek bir Allah ’ımız olduğundan dua ederek ondan dileklerimizi istememiz gerekir. Peki, dükkanımıza yeni alıcı gelmiyorsa ne yapmamız gerekir? İşte sizlere yağmur gibi alıcı yağdıran dua hakkında bilgiler…

Yağmur Gibi Alıcı Yağdıran Dua

Şayet bir dükkanına sahipseniz fakat yeteri kadar alıcı gelmiyorsa okuyabileceğiniz birden fazla dua vardır fakat bu dualar arasında en etkilisini sizlere altta hisseleştik. Paylaştığımız duayı günde 7 kere işe başlamadan evvel okumanız emredilir. Bu duayı okumanız haricinde iş yerinizin rastgele bir yüksek bir yerine de asmanızda büyük fayda vardır.

‘ ’Allahu ekberu kebira velhamdülillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila. Ya rezzakü rizkan kesira. ’ ’ süratli satış yapmak için dua

Süratli Satış Yapmak İçin Dua

Elimizde mülklerimiz var ama yeteri kadar alıcımız yok olabilir. Başka Bir Deyişle alıcı dükkanımıza gelmiyor olabilir. Gelse dahi bir şey satın almıyor olabilir fakat bu gidişatın önüne geçebilmek emeliyle Allah ’a dua ederek çok daha süratli satış yapabilmenizi sağlayabilirsiniz.

‘ ’İnnallahe hüver razzaku zul kuvvetil metiyn. ’ ’

Bu duayı iş yerinizi açmadan veya açtıktan sonra günde 10 kere okumanız işlerinizin yoluna girmesine, rızkınızın artmasına sebebiyet verebilir.

Alıcı Sürükleme Duası

Daha fazla alıcıya erişebilmek için ve çok daha fazla iş yapabilmek için Allah ’tan isteğinizi asla kesmeyin. Siz ne kadar dua ederseniz, işinizde ne kadar mücadele ve gayret gösterirseniz Allah en sonunda sizi mükâfatlandıracaktır. Dualarınızı okurken salt surette duanızın kabul olacağına ve pak kalple okuduğunuza emin olunuz.

Alıcı sürükleme duası olarak öğrenilen minik bereket duası, iş yerinizin çok daha fazla iş yapmasına imkân sağlayabilir. Peygamber efendimiz S.A.V dünyadaki işlerimizin çok daha hayırlı olması ve bol hasılatlı olması için Vakıa suresinin okunmasını söylemiştir. İşte sizlere bereket duasının okunuşu…

‘ ’Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es ’elüke bismikel azîmil-a ’zami Enterzukanî helâlen tayyiben  Alahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba ’iden karribhu  Ve in kâne kâriben yessirhü  Ve in kâne kalîlen kessirhü  Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi. ’ ’

Bol Alıcı İçin Dua

Daha süratli satış yapmak için Peygamber efendimizin S.A.V rızık duasını okumayı deneyebilirsiniz. Hz. Muhammed S.A.V bu rızık duasını yaşar haldeyken Hz. Ali ’ye öğretmiştir.

‘ ’Allahümmekfini bi helalike an harmike veğnini bi fadlike ammen sivake. ’ ’

Rızık duasının Türkçe karşılığı ise şu biçimdedir;

‘ ’Allah ’ım bana helal rızık nasip ederek haramlardan koru. Lütfunla beni senden başkasına fukara etme. ’ ’

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver