Anasayfa » Genel » Disney Plus Ses Gelmiyor Sorunu ve Çözümü 2022

Disney Plus Ses Gelmiyor Sorunu ve Çözümü 2022

Disney Plus ’un Türkiye ’de etkin olmasıyla beraber kullanıcılarda bazı meselelerle karşılaşıyor. Disney Plus ses gelmiyor meseleyi için araştırma yaptık ve Disney Plus ses meseleyi çözümüne dayalı usulleri sizler için altta hisseleştik. Disney+ ses meseleyi gibi meselelerle karşılaşıyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Disney Plus veya öteki ismiyle Disney+ çok kısa bir zaman evvel yaşamımıza girdi ve Türkiye ’de mucizevi kullanıcı rakamına erişti. Netflix ile yarışan Disney+ çok kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya erişerek belki de Türkiye ’de yeni bir rekora imza atmış oldu. Fakat Disney Plus ’u yükleyen bazı bireyler; Disney Plus ses gelmiyor, Disney Plus ses meseleyi, Disney Plus senkronize meseleyi gibi meselelerle karşılaşarak çözüm yollarını arıyor. Bizler ziyaretçilerimize bu mevzu da araştırma yaparak Disney Plus ses meseleyi çözümü nedir? Altta hisseleştik.

Disney+ Nedir? 

Disney+ veya öteki ismi Disney Plus bir çevrimiçi video izleme platformudur. Disney+ ’ya aza olarak Marvel dizi/filmlerini, Disney Channel dizi/filmlerini ve daha bir çok dizi/filmi anında izlemeye başlayabilirsiniz. Disney+ ’da tıpkı Netflix ’de ki gibi bir çok dizi ve film bulunmaktadır fakat Disney+ ’daki tüm dizi ve filmleri izleyebilmeniz için fiyatlı azalık sahibi olmanız gerekir. Fiyatlı azalık satın almak için Disney+ ’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Ses Gelmiyor Çözümü

Disney Plus ses meseleyi veya Disney Plus ses gelmiyor meseleyi için birden fazla neden ile beraber birden fazla çözüm yolu bulunmaktadır. Disney+ ses meseleyi çözümünü arıyorsanız altta sizlere paylaştığımız Disney+ ses meseleyi çözüm usullerini, Disney Plus ses meseleyi çözüm usullerini uygulayabilirsiniz.

Bilgi: Disney+ ’da ses gelmemesinin veya sesin az çıkmasının sebebi dizi, film veya içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Bazen mesele sizden kaynaklı olmayabilir. Şayet televizyonda ses kısık geliyorsa yapmanız gereken Disney+ ’nın sesini açmak değil. Aksine televizyonunuzun sesini yükseltmektir. Disney Plus, Dolby Atmos ’u büyük oranda desteklemektedir ve Dolby Atmos bazı sahnelerde, diyaloglarda ve öteki hadiselerde mesele çıkartmaktadır. Bu vaziyeti dediğimiz gibi televizyonda izliyorsanız bir dizi veya filmi televizyonunuzun sesini açmanız gerekir. Alttaki usullerde işe yarayacaktır. Ne Yazık Ki 2019 senesinden bu yana Disney+ ses meseleyi yaşanmaktadır ve Disney Plus ses meseleyi veya Disney Plus ses az çıkıyor meseleyi için hiç bir aktüelleme yapılmıyor.

Disney+ Ses Meseleyi

Disney+ ses meselesine neden olabilecek birden fazla yanılgı bulunmaktadır. Bu kusurlar sırasıyla alttaki gibidir;

Telefonunuzun, tabletinizin veya televizyonunuzun sesinin sarih olduğundan emin olunuz. Disney Plus ’ta rastgele bir bakım çalışması olup olmadığını hakimiyet edin. Disney Plus ’ın en son aktüellemeyle telefonunuzda veya öteki cihazlarda yer aldığına dikkat edin. Son versiyon Disney+ uygulamasını kullanmaya özen gösterin. Disney+ uygulamasını yine başlatın. Disney+ uygulamasındaki değişik bir videoyla ses meselesine yine bakın. Şayet mesele tek bir içerikteyse o anlık Disney+ ’da olan ara hafızaya alma meseleyi olabilir. İnternet iletişiminizi ve süratinizi hakimiyet edin. Uygulamayı silin ve yine yükleyin.

Şayet hiçbir biçimde sualin çözümüne erişemiyorsanız Disney+ alıcı hizmetleriyle bağlantıya geçin.

Disney+ Alıcı Hizmetleri

Disney Plus Ses Meseleyi Çözüm Videoları

Disney Plus ’da ses meselesiyle karşılaştıysanız alttaki videoları izleyerek çözüme erişebilirsiniz. Şayet meseleyi çözemiyorsanız bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber Disney Plus ses az çıkıyor, Disney Plus ses gelmiyor gibi başlıklarla bilgi verdik. Şimdi öteki içeriğimiz olan Disney Plus Azalık İptali isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz.

Oy Ver