Anasayfa » Genel » Vodafone Hediye Çarkı Hilesi (Süper Yöntem)

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi (Süper Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Vodafone hediye çarkı şikesi hakkında sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize Vodafone hediye çarkı şikesi hakkında bilgiler sunmuş olacağız. Aynı zamanda Vodafone çark çevirme şikesi, Vodafone yanımda internet çıkarma, Vodafone yanımda sınırsız çark çevirme şikesi başlıklarında da değişik bilgiler paylaşmış olacağız.

Türkiye ’nin en büyük 3 cerrahından bir tanesi olan Vodafone milyonlarca kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinin yanı gizeme daha fazla alıcıya erişmek isteyen Vodafone alıcılarına hediye çarkı gibi özellikleri de sunarak hediyeler vermek istiyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz Vodafone hediye çarkı size internet, dakika, sürpriz hediyeler verebilir. Peki Vodafone hediye çarkı şikesi bütün olarak nasıl yapılıyor? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla Vodafone Yanımda sınırsız çark çevirme şikesi…

vodafone hediye çarkı şikesi

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Şikesi

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra binlerce avantajla karşılaşabilirsiniz. Bu avantajlardan bir tanesi de; ‘ ’Vodafone hediye çarkıdır. ’ ’ Hediye çarkı özelliği sayesinde internet, dakika ve sürpriz hediyeler kazanabiliyorsunuz. Hediye çarkını kullanan Vodafone alıcıları bu çarktan en çok hediye internet kazanmak istiyorlar peki hediye interneti nasıl kazanabiliriz?

Vodafone Yanımda uygulamasının muhteşem özelliklerinden bir tanesi olan hediye çarkında şike yapmak istiyorsanız ne yazık ki bütün netice veren bir şike bulunmuyor lakin size birkaç teklif de bulunacağız.

Vodafone Yanımda uygulamasına girin.Hesabınıza giriş yapın.Hediye çarkını açın.Çarkı çevirin ve internetinizi kapatın.Çark durduktan sonra internetinizi yine açın.

Bu sayede belki sınırsız çark çevirme şikesini yapabilirsiniz. Hediye çarkından daha fazla internet kazanmak istiyorsanız hediye çarkını hafta sonları değil hafta içlerinden tercümanız gerekir. Hafta içi Vodafone Yanımda uygulaması size daha fazla hediye internet verebilir.

Vodafone Hediye Çarkı Şikesi

Vodafone ’un en iyi ve en çok hoşlanılan uygulamalarından olan hediye çarkında şike yapmak için yukarıyadaki yöntemi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanabileceğiniz bir öbür yöntemi de sizlere altta hisseleştik. Bu yöntem yeniden netice verebilecek bir yöntem olarak öğreniliyor fakat çok sık kullanılmıyor.

Telefonunuzun ayarlar kısmına girin.Ayarlar kısmında ‘ ’Saat ve Tarih ’ ’ sekmesine giriş yapın.Saat ve Tarihi bir hafta evvele ayarlayın veya bir hafta sonraya ayarlayın.Kaydedin.

Bu yöntem yeniden hediye çarkı şikesinde en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi olarak öğrenilmektedir. Fakat her zaman Doğru çalışmayabilir.

Vodafone Yanımda İnternet Çıkarma

Vodafone Yanımda uygulamasından çok daha fazla internet alabilmek istiyorsanız hediye çarkını hafta sonları yerine hafta içlerinde çeviriniz. Aynı zamanda hafta içi rastgele bir gün çevirmek yerine Pazartesi günleri çevirebilirseniz çok daha büyük hediye alma kısmetine sahip olursunuz.

Hediye çarkından internet kazanırsanız çarkı bir kere daha çeviremezsiniz zira Vodafone Yanımda uygulamasının hediye çarkı özelliği haftada yalnızca 1 kere kullanılabilir olarak ayarlanmıştır. Yeni haklar kazanmak için bir öbür haftayı beklemeniz gerekir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver