Anasayfa » İstanbul » Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nerede, Validebağ Korusu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Validebağ Korusu Nerede

Validebağ Korusu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Altunizade, 34662 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nasıl Giderim, Validebağ Korusu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Validebağ Korusu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MİNİBÜS: C-57 Ümraniye MİNİBÜS: C-76 Kirazlıtepe MİNİBÜS: C-76 Polis Hastenesi 5 Harem Peronlar / Üsküdar Doğrultuyu 11T Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 12C Üsküdar Devlet Sağlık Kurumu 14C Üsküdar Devlet Sağlık Kurumu 6 Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu

 

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

 

Oy Ver