Anasayfa » İstanbul » Ümraniye Nüfus Müdürlüğü Nasıl Giderim

Ümraniye Nüfus Müdürlüğü Nasıl Giderim

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nerede, Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nerede

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Altınşehir, Alemdağ Cd No:686 D:A, 34775 Ümraniye/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nasıl Giderim

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nasıl Giderim, Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden evvel okulun altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MİNİBÜS: C-56 Üsküdar MİNİBÜS: C-77 Ümraniye 11ÜS Üsküdar / Doğancılar İstikameti 19D Üstbostancı 522 Nişantepe / Nişantepe İstikameti 11V Altunizade Metrobüs 11ÇB Elmalıkent / K.K.Bekır 11k İstikameti 14 Yenidoğan Peronlar 14TM Tepeüstü 15SD Bayraktar Bulvarı / Üsküdar İstikameti 131 Sultanbeyli Peronlar 131A Estergon Caddesi 131B Battalgazi Mahallesi 131C Teknopark İstanbul 131H Hilal Konutları 131TD Acısu Sokak / Ümranıye İstikameti 131Ü Estergon Caddesi 522B Mecidiyeköy Kabirlik 11P Sarıgazi Garajı 14YE Sarıgazi Garajı

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü İletişim

Telefon: 0216 316 28 50

Ümraniye Popülasyon Müdürlüğü Nasıl Giderim

Oy Ver