Anasayfa » Türkiye » Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go müracaat nasıl yapılır? Şayet kuryelik yapmak istiyorsanız, yapabileceğiniz pek çok seçim vardır. Trendyol Go da bunlardan bir tanesidir. Uygulama, Türkiye ’nin bir hayli şehrinde hizmet sunmaktadır.

Trendyol Go her geçen gün geliştiği için kurye rakamları da yükselme göstermektedir. Şayet aralarına katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kendi sitesi üzerinden başvuru etmektir. İlk olarak https://trendyolgo.com/ linkine giderseniz, forma hemen erişebilirsiniz. Bunun içinde şu gibi bilgiler yer almaktadır;

İsminiz Telefon numaranız Şirket tipiniz Şehriniz Doğum tarihiniz Müracaat tipiniz Soyadınız Eğitim gidişatınız Nerelerde deneyim kazandığınız E-posta adresiniz

Bunların dışında kurye deneyimi olup olmadığı, motosiklet bulunup bulunmadığı gibi alanlar da vardır. Trendyol Go müracaat yaparken, gerekli alanların tümü girilmelidir. Ardından hakimiyet edilerek sevk edilmelidir.

Bundan sonra işletme zorunlu analizleri hakikatleştirdikten sonra geri dönüş yapacaktır. Arkasında şahıslar pozitif cevap alırsa, hemen çalışmaya başlayabilir.

Trendyol Go Müracaat Koşulları Neler?

Trendyol Go taşıtlı kurye olmak istiyorsanız, tüm iş müracaatlarında olduğu gibi bir ekip koşulların olduğu öğrenilmelidir. Bunlar ana hatları ile altta olduğu gibi görülmektedir;

Ehliyet olması En az lise diploması olması Psikoteknik evrakı olması SRC-4 evrakı olması

Şayet kabul edilen bir müracaat yapmak istiyorsanız, koşulları yerine getirip getirmediğinize dikkat edilmelidir. Bu mevzuda detaylı bilgilere, Trendyol Go ’nun kendi sitesinden erişebilirsiniz. Yukarıyada verdiğimiz linke tıklayarak hemen netice alabilirsiniz.

Eğer koşulları yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken başvurudur. Şayet bundan pozitif cevap kazançsa bir eğitim takvimi tanımlanır. Ardından uygulama üzerinden,

Hasılat modelleri, Sipariş takibi, Sipariş alma, Kazanç çoğaldırma yolları, Sahada bağlantı ve çalışma usulleri,

Bilinir. Ardından çalışmaya kısa müddette başlanabilir. Teçhizatlar alakalı vasıtaya dahil edilmekte, böylece kuryelik yapmak için tüm hazırlıklar da bitirilir.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır 1Trendyol Go Müracaat Nasıl Yapılır

Trendyol Go Kurye Ücretleri Ne Kadar?

İnsanlar bir iş ararken ne kadar ücret alacaklarını da sık sık sorar. Aşinayı gibi her işte bu sualin cevabı değişiklik gösterir. Kurye olmak isteyenler de bir ayda takribî ne kadar kazanabileceğini evvelinde sık sık düşünür.

Trendyol Go, belli çalışma aralıklarına sahiptir. Bunları araştırarak, aralarından size en uygun olanlarını seçim etkeniz olasıdır. Her çalışma saatinde kutular ve işler de değişkenlik gösterebilir.

İşletme, kurye adayları ile görüşmelerde çalışma şartları ve saatleri üzerine bilgi vermektedir. Ayrıca şahıslar da Trendyol Go müracaat yaptıktan sonra merak ettiğiniz sualleri de sorabilirsiniz.

Lakin genel hatları ile 70 saatlik en çok çalışma kutuları takribî olarak 10,000 TL hasılat sunmaktadır. Daha fazla çalışırsanız ve daha fazla sipariş teslim ederseniz, hasılatlarınız da Doğru orantılı biçimde yükselir. Bu bakımdan Trendyol Go ücretleri elastiktir. Aksi tarafından belirtilmediği müddette her hafta Çarşamba günü 10:00 ’da hesaplanmakta, Perşembe günü uyumaktadır.

Oy Ver