Anasayfa » Türkiye » TOGG Üretim Tesisi Nerede Nasıl Giderim

TOGG Üretim Tesisi Nerede Nasıl Giderim

TOGG İmal Kuruluşu Nerede, TOGG İmal Kuruluşu Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

TOGG İmal Kuruluşu Nerede Nasıl Giderim

TOGG İmal Kuruluşu Nerede

TOGG İmal Kuruluşu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Gençali, M. K. Atatürk Cd. 14/99a, 16620 Gemlik/Bursa olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde erişebilirsiniz.

TOGG İmal Kuruluşu Nasıl Giderim

TOGG İmal Kuruluşu Nasıl Giderim, TOGG İmal Kuruluşu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa / Gemlik ’te bulunan TOGG imal kuruluşuna gitmek için; 132, 132/i veya 131 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız otobüs hatlarından rastgele birisine bindiğinizde Gemsaz 1 veya Gemlik Hür Bölge 7 duraklarında inmeniz gerekiyor.

Şayet kendi özel taşıtınızla gitmek istiyorsanız altta yer alan haritayı kullanabilirsiniz.

TOGG İmal Kuruluşu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

İstanbul Büroyudur.

Hat AdıYön62Kağithane – Kabataş/Ring62GEmniyettepe – Beşiktaş Meydan65AKağithane Garaji – Seyrantepe65GKağithane – Şişli Merkez59RSRumelihisarüstü – Sariyer25GTaksim – Sariyer27EŞirintepe – Kabataş/Ring27SEKabataş – Seyrantepe27TŞişli Merkez – Şirintepe29İstinye Dereiçi – İstinye Anadolu Lisesi29AAta Sokağı – Beşiktaş İskele/Ring29B4.Levent Metro – Fatih Sultan Mehmet29CKabataş – Tarabya Üstü29DFerahevler – Kabataş/Ring29EBeşiktaş Peronlar – Maslak Gazeteciler Sitesi29GMMaslak Gazeteciler Sitesi – 4.Levent Metro29PPoligon Semti – Poligon Mah. /Ring29Şİstinye Dereiçi – İstinye Dereiçi/Ring36GBeşiktaş Peronlar – Sultangazi Peronlar36LBeşiktaş Peronlar – Mescid-İ Selam

TOGG İmal Kuruluşu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeBacadibi – Levent Yönü3 dk yürümeLevent – 4.Levent Yönü7 dk yürümeFabrikalar – Maslak Yönü8 dk yürümeFabrikalar – Fsm Köprüsü Yönü10 dk yürüme4.Levent Metro – Peron 6 Yönü12 dk yürüme

TOGG İmal Kuruluşu Telefon Numarası

Telefon: 0850 833 33 45

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver