Anasayfa » Türkiye » Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede Nasıl Giderim?

Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede Nasıl Giderim?

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nerede, Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nerede Nasıl Giderim?

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nerede

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Tavşantepe, O-4, 41060 İzmit/Kocaeli olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Giderim

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Nasıl Giderim, Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön71Ayça Sokak32İZmit Tren İstasyonu13Umuttepe Depolama Alanı81Dünya Bankası Depolama Alanı 1105Umuttepe Depolama Alanı34Karakuzu Sokak81BDünya Bankası Depolama Alanı 185Umuttepe Depolama Alanı88İZmit Tren İstasyonu

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeAyça Sokak15 dk yürümeBoğazova Merdiven 117 dk yürümeGündoğdu Zübeyde Hanım Caddesi19 dk yürümeYuva Cadde 122 dk yürümeDünya Bankası 1023 dk yürüme

Kocaeli Şehir Sağlık Kurumu Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver