Anasayfa » Genel » TikTok Eski Numara Kaldırma Nasıl Yapılır?

TikTok Eski Numara Kaldırma Nasıl Yapılır?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde TikTok eski numara kaldırma mevzusunda sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize TikTok eski numara kaldırma mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Bununla birlikte değerli ziyaretçilerimize TikTok eski numarama kod gidiyor problemi, TikTok telefon numarası değiştirme, TikTok telefon numarası bulucu başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dünya ’nın en çok kullanılan uygulamalarından bir tanesi olan TikTok her geçen gün popülaritesini çoğaldırarak inanılmaz indirilme oranına sahip oluyor. Neredeyse her uslu telefonda yer alan TikTok isimli uygulama da hesabınızın şifresini, mail adresini unuttuğunuz zaman hesabınıza bir daha giriş yapamama problemiyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Peki, bu gidişatta yapmanız gereken nedir? İşte sizlere TikTok telefon numarası değiştirme isimli içeriğimiz!

tiktok telefon numarası değiştirme

TikTok Eski Numara Kaldırma

TikTok ’da kullanmış olduğunuz hesabınıza ait telefon numaranızda yanlışlık varsa veya yeni bir telefon numarası satın aldıysanız hesabınızdaki telefon numarasını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Eski numaranız hesabınızda hali hazırda kayıtlı olduğu için hesabınıza erişmekte mesele yaşıyorsanız altta sizlere paylaştığımız TikTok telefon numarası değiştirme usulini kesinlikle kullanın.

TikTok Telefon Numarası Değiştirme Usuli

İptal edilen numarayı değiştirmek için evvel tiktok hesabınıza giriş yapın.Profilinizin olduğu sayfada, sağ üstte yer alan üç nokta işaretine tıklayın.Destek başlığı altında, “Bir Problem Rapor Et” kısmına tıklayın.Bir başlık seçmemiz gerekiyor.“Hesap ve Profil” kısmına tıklayın.Daha sonra E-posta ve Telefon numarasına tıklayın.Hesaba bağlı telefon numarası değiştirmeyi seçin.Karşınıza bir çözüm önerisi gelecek ve bu bizim işimize yaramayacak. Zira bizim Doğrulama kodu almamız olası değil.En altta “Meseleniz çözüldü mü?” sualine HAYIR yanıtı veriyoruz.Mesele devam ediyor mu? Butonunu seçiyoruz.Şimdi bir destek talebi yazacağız. Bunu ingilizce yazmamız gerekiyor.

Destek talebi kısmında yer alan açıklama satırına ingilizce olacak şekilde telefon numaranızın değiştirilmesi gerektiğini söyleyen bir yazı yazıyorsunuz. Altta sizlere paylaştığımız hazır metini kullanarak telefon numaranızın değiştirilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

‘ ’My old phone number has been canceled. I cananekdot update my account information. So I can ’t add my new phone number. Please help. Thanks. ’ ’

Açıklama satırını bu şekilde doldurup gönderdiğinizde 24 saat sonrasında size TikTok erişim sağlayacak ve bilgilerinizi Doğrulayabilmeniz için bazı arzlarda bulunacaktır. İstenen bilgileri Doğru ve eksiksiz bir şekilde kendilerine gönderirseniz süratlice yeni telefon numaranız TikTok tarafından otomatik olarak değiştirilecektir. Sizden istenen bilgiler içerisinde aşağıdakiler yer alıyor olacaktır.

Username : @kullaniciadi < Şuan kullandığınız kullanıcı ismini yazın. Başında @ işareti olsun.Sign-up date month/year : 10/2021 gibi hesabınızı ne zaman açtığınızı söylemeniz gerekiyor. Ay ve sene olarak istenmektedir.Recent login location city and country : İstanbul/Turkey < Çoğunlukla hangi şehir ve ülkede seans açıyorsunuz onu yazın.Registered device phone model : iPhone 11 pro max < Hesabı hangi model telefon ile OLUŞTURDUNUZ. Dikkat seans açtığınız cihazı değil, ilk kayıt olduğunuz telefon modelini istiyor.Bound/Old phone number : Hesabınızda kayıtlı görünen numarayı yazın.

Bu bilgileri de kendilerine gönderiyorsunuz ve hesabınızdaki telefon numarası yenisiyle değiştirilmiş oluyor. İşte hepsi bu kadar. Artık yeni telefon numaranızla TikTok hesabınıza giriş yapabilir ve video izlemeye, video yüklemeye devam edebilirsiniz.

TikTok Hesap Açılış Tarihini Nasıl Öğrenirim?

TikTok hesabınızın hesap açılış tarihini bilmiyorsanız aşağıdaki adımları kullanarak bu mevzu da net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tiktok ’da “Gelen paketi” kısmına gidin.Üstte “Tüm etkinlikler” var. Ona yıklayın ve “Tiktok ’tan gelen” kısmını seçin.Tiktok ’tan gelen ilk bildirim hangi tarihte geldiyse, o ayı kullanın.

TikTok Para Sürükleme Operasyona Konulamadı Yanılgısı isimli içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

Oy Ver