Anasayfa » İstanbul » Taksim ’den Beylikdüzü ’ne Nasıl Giderim

Taksim ’den Beylikdüzü ’ne Nasıl Giderim

Beylikdüzüne Nasıl Giderim? Biçiminde bizlere çokça sual gelmektedir. Gelen sualleri yanıtlayabilmek ismine Taksimden ’den Beylikdüzü ’ne Nasıl Giderim? İsimli içeriğimizi sizlere sunuyoruz.

İstanbul ’un en hoş ve en iyi mahalleleri arasında ilk sıralarda yer alan Beylikdüzü, İstanbul ’un batısında yer almaktadır. Yaşam burada çok süratli bir biçimde akar ve her gün yüz binlerce insan tarafından Beylikdüzü ’ne alakanın çoğaldığı öğrenilmektedir. Sizlerde böylesi hoş bir mahalleye gidebilmek için hangi yolların olduğunu, hangi erişim vasıtalarının olduğunu merak ediyorsanız alttaki yol tariflerini, erişim vasıtalarını kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Taksim Arası Kaç Kilometre

Beylikdüzü Taksim arası veya Taksim Beylikdüzü kaç kilometre biçiminde merakınız bulunuyorsa hemen giderelim. Aralarında takribî olarak 43KM ’lik bir mesafe bulunmaktadır. Aynı zamanda vasati yolculuk süresi 45 dakikadır. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak bu vakit değişkenlik gösterebilir.

Beylikdüzü Nasıl Giderim?

1. Taksim ’den Yenibosna ’ya kalkan otobüslere binip son durak olan Yenibosna durağında inin. Karşı tarafa geçip oradan Beylikdüzü ’ne giden dolmuşlara binebilirsiniz.

2. Taksim ’de metro ile Mecidiyeköy ’e gidip oradan inin. Oradan metrobüsle Avcılara geçin. Avcılardan dolmuşlara binerek Beylikdüzü ’ne geçebilirsiniz.

Taksim'den Beylikdüzü'ne nasıl gidilirTaksim ’den Beylikdüzü ’ne Nasıl Giderim

Oy Ver