Anasayfa » İstanbul » Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Abdurrahmangazi, Şht. Hasan Genç Caddeyi No:8/2, 34887 Sancaktepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim, Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

132S Kartal Metro 11ÜS Üsküdar / Doğancılar Güzergahı 11 Altunizade Metrobüs 11SA Uğurmumcu 11V Altunizade Metrobüs 14 Yenidoğan Peronlar 14S Kozyatağı Metro / Üsküdar Güzergahı 14YK Yenidoğan Peronlar 19A Yenidoğan Peronlar 19E Yenidoğan Peronlar 19EK Yenidoğan Peronlar 19S Yenidoğan Peronlar 19SB Sultanbeyli Peronlar 19V Recep Tayyip Erdoğan Sokağı ÇM43 Necip Fazıl Metro UM60 Recep Tayyip Erdoğan Sokağı UM61 Paşaköy Muhtarlığı / Son Durak Güzergahı UM73 Kurtköy Garajı / Son Durak Güzergahı 122H 4.Levent Metro 122V 4.Levent Metro

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü En Yakın Otobüs Durakları

Atatürk Sokağı / Ümraniye Güzergahı 3 dk yürüme Sarıgazi Merkez / Kadıköy Güzergahı 3 dk yürüme Sarıgazi Merkez 3 dk yürüme Sarıgazi Atatürk Sokağı 4 dk yürüme Sarıgazi Köyiçi / Son Durak Güzergahı 5 dk yürüme

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü İrtibat

Telefon: 0216 622 73 16

Sancaktepe İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nasıl Giderim

Oy Ver