Anasayfa » Genel » PPSSPP Oyunları 2022

PPSSPP Oyunları 2022

Ppsspp oyunları, en iyi ppsspp oyunları nedir biçiminde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olabilir. Bu içeriğimizle beraber sizlere PPSSPP oyunları hakkında genişlemesine bilgiler aktarmış olacağız. Şayet sizin de bu mevzu da merak ettiklerini varsa bu içeriğimizle beraber tüm merak ettiklerinizi giderebilirsiniz.

PPSSPP bir reyin emülatörüdür. Geçmişten günümüze kadar sorunsuz bir biçimde popülerliğini gözetebilmiş olan PPSSPP oyunları tarihte ilk kez 2012 senesinde ortaya çıkmıştır. O günden bu yana milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan, biriktirilen reyin emülatörlerinden bir tanesi olan PPSSPP günümüzde hali hazırda aktüellenmekte ve gereksinimleri karşılayacak biçimde yeni özellikleri barındırmaktadır.

PPSSPP Ne İşe Fayda

Bir cins emülatör olan PPSSPP bugün Windows, macOS, Linux, Android, Nintendo WiiU, Nintendo Switch, Blackberry 10, MeeGo, Pandora, Xbox Series X, Xbox Series S, Symbian işletim sistemlerinde oynatılabilen PSP oyunlarıdır. PPSSPP ’nin açılımı ise PlayStation Portable Simulator Suitable for Playing Portably ’dir. Her aygıt için değişik özelliklere sahip olan PPSPP ’ler aynı zamanda işletim sistemine bağlı olarak ta değişik özellikleri ortaya çıkartabilirler.

PPSSPP Özellikleri Nelerdir

Birden fazla özelliği bulunmaktadır ve her bir özelliği kullanıcısına ayrı bir hava katmaktadır.

PSP oyunlarını HD dahil pek çok değişik çözünürlükte oynayabilirsiniz. Tablet ve uslu telefonlarınızda PSP oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunlar için dokunmatik ekran özelleştirmesi yapabilirsiniz. Harici kontrolör, teçhizat ve klavye özelleştirmesi yapabilirsiniz. Oyunda kaldığınız yeri kaydolarak PPSSPP emülatörü yüklü değişik makinelerde oynamaya devam edebilirsiniz. Oynanış özelleştirmeleri yapabilirsiniz. OpenGL 2.0 kullanan tüm operasyoncularda PPSSPP emülatörünü kullanabilirsiniz. Ekranı döndürerek oynayabilirsiniz.

PPSSPP Oyunları Nelerdir

PPSSPP oyunlarını sizlere burada saymakla tamamlayamayız fakat bir çok oyunu sizler için altta listeliyoruz. Size uygun olan, size oynaması zevkli gelen her bir oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Avatar – The Last Airbender Naruto Shippuden – Legends – Akatsuki Rising Sword Arkası Online – Infinity Moment WWE SmackDown Vs. RAW 2010 Featuring ECW Metal Gear Solid – Peace Walker Crash Of The Titans Naruto – Ultimate Ninja Heroes 2 – The Phantom Fortress Monster Hunter Freedom Unite Ghost Rider Gran Turismo Tekken – Dark Resurrection Def Jam – Fight For NY – The Takeover LEGO Batman – The Video Game God Of War – Ghost Of Sparta God Of War – Chains Of Olympus Naruto Shippuden – Ultimate Ninja Impact Grand Theft Auto – Vice City Stories Grand Theft Auto – Liberty City Stories Grand Theft Auto – Chinatown Wars Spider-Man 2 Spider-Man 3 Spider-Man – Web Of Shadows Dragon Ball Z – Shin Budokai 2 Tekken 6 Ben 10 – Ultimate Alien – Cosmic Destruction Ben 10 – Alien Force – Vilgax Attacks Assassin ’s Creed – Bloodlines Need For Speed – Most Wanted 5-1-0 WWE SmackDown Vs. RAW 2011 Naruto Shippuden – Ultimate Ninja Heroes 3 Naruto – Ultimate Ninja Heroes Dragon Ball Z – Tenkaichi Tag Team Mortal Kombat – Unchained Call Of Duty – Roads To Victory Dragon Ball Z – Shin Budokai PES 2014 FIFA 2014 Prince Of Persia – Revelations Sonic Rivals Dragon Ball Z – Shin Budokai Another Road Soulcalibur – Broken Destiny Naruto Shippuden – Kizuna Drive Need For Speed – Underground Rivals WWE All-Stars One Piece – Romance Dawn – Bouken No Yoake Midnight Club 3 – DUB Edition

Bilgi: Bu yukarıyada yazılan oyunları oynayabilmek için ilk evvel PPSSPP sistemini indirmeniz gerekir. İndirmek için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oy Ver