Anasayfa » Genel » Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua 2022

Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua 2022

Haksızlık yapanın pişman olması için dua, birini pişman etmek için dua, birinin pişman olması için dua, yanılgısını kavraması için dua biçiminde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz destekçi olabilir. Haksızlık yapanın pişman olması için dua hangisi? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimizde ayrıntılı bir biçimde yanılgısını kavraması için dua paylaşımı yaptık.

Birinin yaptıklarından pişman olması için dua arıyorsanız Doğru yerdesiniz. İş hayatınızda, aşk hayatınızda veya hayatınızın rastgele bir kısmında her zaman karşımıza bizi üzen, bizi yanlış kavrayan, bizi kıran insanlar çıkar. Bu insanlar her ne kadar kendimizi anlatmaya çalışsak ta veya onlar bizi kavramasa da ne yapsanız beyhudedir. Sizi kıran veya üzen birisiyle karşılaştıysanız ona makûs tasarılar yapmaktan uzak durun. Aksine Allah ’a havale edin ve Allah katında suçlanmasını isteyin. Suçlanmasını isterken de duayla yardımınızı verin. Makûsluk yapsanız veya onun hayatına tesir edecek bir eylemde bulunsanız ne olacak? Çok mu mutlu olacaksınız? O surattan kendiniz bir şeyler yapmadan Allah ’a havale edin, dua okuyun ve karşınızdaki şahsın yaptığından pişman olmasını sağlayın.

Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua

Bu duayı hoşlandığınız için, beğendiğinizin geri gelmesi için veya size karşı makûs bir şey yapan bir kişi için okuyabilirsiniz. İyi gayeyle okumalısınız ve tüm makûs gayelerinizi bu duadan uzak yakalamalısınız. Nasıl ki kendiniz için dua okuyorsanız bu duayı da aynı biçimde kendiniz için okuyormuş gibisince okumalısınız. Üzen şahsı pişman ettiren dua olarak size altta paylaşımımızı yaptık.

Bu dua size ister fiziki olarak hasar versin, isterse psikolojik olarak hırpalasın fark etmiyor. Şayet karşınızdaki bireyden hasar gördüyseniz bu duayı okuyarak neticeye varmanızı temenni edebilirsiniz. Karşınızdaki şahsı bu duayı okuduktan sonra vicdanıyla baş başa vazgeçin ve sizden uzak olmasını isteyin. Er ya da geç duayı okuduğunuz şahıs yaptığından pişman olacak ve vicdan eziyeti sürükleyecektir.

Yaptıklarından Pişman Olması İçin Dua

Bismillahirrahmanirrahim “Allahumme ya mevdiü küllü şekva hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü aleyhim ecmain. üduke ya elhi deamin mineşşitdete gafeti daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf ellezi la yecidü li bulguyu ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey ’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete kir,ya daimü la nifade kir,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es ’elüke öğren kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mülk , vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey ’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin.

Karşınızdaki şahsı pişman etmek için dua nedir diye soruyordunuz. İşte o dua bu dua! Deva bulmak isteyen, şifa bulmak isteyen ve birini pişman etmek için dua okumak isteyen bu duayla tüm tasalarını yok edebilir.

Oy Ver