Anasayfa » Rehber » Netflix Party Nasıl Yapılır? (Doğru Yöntem)

Netflix Party Nasıl Yapılır? (Doğru Yöntem)

Netflix Party nasıl yapılır? Suali yeni filmlerin ve dizilerin Netflix ’e yüklenmesiyle beraber tekerrürden gündeme geldi. Sosyal mesafe günleri artık geride kalmış olsa da insanlara yüklemiş olduğu yeni alışkanlıklar devam ediyor. Pandemi günlerinde konutta yalnızlıktan bunalanlar için Netflix party özelliği beraber film izleme kaderini sizlere veriyor. Bir cins grup faalliği olan Netflix party nasıl yapılır? İşte sizlere Doğru yanıtı…

Netflix Party bir cins Chrome uzantısıdır. Chrome uzantısı olarak bilgisayarınıza dahil edeceğiniz özellikle grup faallikleri tertip edebilir ve tüm dostlarınızla birlikte filmler ve diziler izlemeye başlayabilirsiniz. İzlemek için bir film, program veya dizi seçin daha sonrasında her şeyi Netflix party uzantısına vazgeçin. Netflix beraber izleme veya Netflix party yapma mevzularında en iyi yanıt bu içerikte…

Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Party Nedir?

Netflix Party özelliği bir cins Chrome uzantısıdır. Bilgisayarınızın kullanmış olduğu Chrome tarayıcısına ilave edeceğiniz Netflix Party uzantısı değişik dostlarınızla birlikte film, dizi ve program izlemenize imkân sağlıyor.

İzlemek istediğiniz film, dizi veya programı seçtikten sonra Netflix Party üzerinden tüm hesaplar senkronize bir biçimde çalışacak ve herkese aynı anda seçilen içerik başlatılmış olacaktır. Bu sayede hem dostlarınızla beraber film ve dizi izleyebilirsiniz. Hem de ortak tepkilerinizi aynı anda gösterebilirsiniz, sohbetlerinizi aynı anda yürütebilirsiniz.

Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Party özelliğinden yararlanabilmek için alttaki adımları takip edin:

Uzantıyı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Netflix uygulamasını açın ve rastgele bir video oynatmaya başlayın. Adres çubuğunun sağında yer alan Netflix Party uzantısı gri renkten kırmızı renge dönecektir. Üzerine tıklayın. Açılan sekmeden ‘ ’Bir Netflix Partisi Oluşturun ’ ’ butonuna basın ve ayarları yapın. Partiyi Başlat alternatifine tıklayın. İletişim kapsayan pencereden URL ’i kopyalayın ve katılmasını istediğiniz dostlarınızla paylaşın.

Değişik dostlarınızı davet etme iletişimini kaybederseniz Netflix Party uzantısına yine tıklayın ve iletişimi kopyalayın. Bu sayede kopyaladığınız iletişimi yine paylaşabilirsiniz.

Oy Ver