Anasayfa » Genel » Misi Köyü Bursa Nasıl Giderim

Misi Köyü Bursa Nasıl Giderim

Misi Köyü Nerede, Misi Köyü Bursa Nasıl Giderim? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Misi Köyü Nerede

Misi köyü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gümüştepe, Misi Cd., 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Misi Köyü Bursa Nasıl Giderim

Misi Köyü Bursa gidilir, Bursa misi köyü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Misi Köyüne Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

D/4 Vakıf Mahallesi – Siteler 18/B Terminal – Siteler 23 Fidyekızık – Atatürk Caddesi 23/A Siteler – Atatürk Caddesi 24/D Atatürk Caddesi 28 Siteler 28/A Siteler – Atatürk Caddesi / Ring 1/K Kestel 2/G Gürsu – Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi / Ring S/2 Siteler – Kent Alanı / Ring 25 Pınar Mahallesi 98 Siteler 98/E Terminal S/1 Siteler – Kent Alanı / Ring 38/D Terminal – Yıldırım / Ring D/1-A Siteler / Erikli D/2-A Mertler Toki D/2-B İmkb Lisesi D/9 Şevket Yılmaz Dh Gürsu Dh ’Den Başlar D/10 Hamamlıkızık – Atatürk Caddesi / Ring

Misi Köyü Bursa En Yakın Otobüs Durakları

Mimar Sinan Blv. 4 3 dk yürüme Eğitim Cd. 1 3 dk yürüme Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O 6 dk yürüme Prf.Tezok Cd. 7 dk yürüme Ankara Yolu Cd. 10 dk yürüme Doruk Tıp Merkezi 34 dk yürüme

 

Misi Köyü Bursa Nasıl Giderim

Oy Ver