Anasayfa » Genel » Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Giderim

Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Giderim

Bursa Uludağ Nerede, Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Uludağ Nerede

Uludağ Bursa nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Şirinevler, 34100 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Bursa Uludağ Nasıl Giderim

Bursa Merkezden Uludağ Nasıl Giderim, Bursa Uludağ yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Uludağ ’a gelmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Teleferik, Karayolu, Denizyolu, Havayolu veya farklı erişim vasıtaları ile meselesiz bir biçimde gelebiliyorsunuz. Bursa Uludağ ’a gelmek için sizlere taşıtı olabilecek ve sizi Uludağ ’a getirebilecek birden fazla taşıtı müessesede bulunmaktadır.

Bursa Uludağ Kayak merkezine teleferik sayesinde gelmek isterseniz 30 dakika içerisinde Uludağ kayak merkezine erişim sağlayabilirsiniz. Bursa Teleferiğe binmek için Bursa ’nın Teleferik istasyonu bulunmaktadır. Bu istasyona giderek Uludağ Kayak Merkezi teleferik seferlerine binebilirsiniz.

Bursa Teleferik İstasyonu

Şayet Bursa Otobüs Terminalindeyseniz 94 numaralı otobüse binerek Bursa Teleferik Merkez istasyonuna gidebilirsiniz.

Bursa Uludağ Arası Kaç KİLOMETRE

Bursa ile Uludağ arası 35 kmdir. Şehir merkezine 35 KİLOMETRE uzaklıkta bulunan Uludağ Kayak merkezine Çekirge sokağı üzerinden kendi vasıtanızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

İstanbul Uludağ Otobüs

Şayet kendi vasıtanızla İstanbul ’dan Bursa Uludağ ’a gelmek istiyorsanız en kolay erişim yolu Osmangazi Köprüsü üzerindendir. Otobüsle gelmek isterseniz İstanbul ’un rastgele bir noktasındaki otobüs terminalini kullanarak Uludağ ’a gelebilirsiniz.

Sabiha Gökçen havalimanından her gün 20 ’den fazla otobüs Bursa ’ya gitmektedir. Bu otobüslerin ismi BBBUS ’tur. Bursa terminaline geldikten sonra taksiyle Uludağ ’a gidebilirsiniz. Veya teleferikle de gidebilirsiniz.

Uludağ İstanbul Arası Kaç Saat

Uludağ İstanbul arası kaç saat, İstanbul Uludağ arası kaç saat suali olanlara yanıtımız Osmangazi Köprüsü üzerinden gelindiğinde vasati olarak 1,5 saat süreceğidir. Başka Bir Deyişle 1.5 saatte Bursa Uludağ Kayak merkezine İstanbul ’dan gelebilirsiniz. Dönüşte aynı biçimde sürecektir.

İstanbul Uludağ Arası Uçak Yolculuğu

Karayolu veya denizyolunu seçim etmeyen bireyler havayolu ile de Bursa Uludağ ’a gelebilirler. Bursa ’nın Yenişehir havalimanına gelmek için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını kullanabilirsiniz. Uludağ İstanbul arası havayolu ile yalnızca havalimanına varmak için 2 saat devam ettir.

Bursa Uludağ Kayak Merkezi Bağlantı

Telefon: 0222 240 21 89

Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Giderim

Oy Ver