Anasayfa » Genel » Migrosta Sodexo Geçiyor Mu? (Doğru Cevap)

Migrosta Sodexo Geçiyor Mu? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimiz bizlere çok sık bir biçimde Migrosta Sodexo geçiyor mu? Diye sual sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Migrosta Sodexo geçiyor mu? Bu sualin Doğru yanıtını vermiş olacağız. Bununla beraber Sodexo Migrosta geçiyor mu, Sodexo Migrosta geçer mi başlıklarında da değişik bilgileri sizlere paylaşacağız.

Migros, Türkiye ’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesine sahip zincir marketlerinden bir tanesidir. Türkiye ’nin neredeyse 81 şehrinde bulunan Migros ’ta rastgele bir ürün aldıktan sonra ödeme yapabilmek için nakit para haricinde kullanabileceğiniz diğer değişik usulleri bulunmaktadır. Bu ödeme usulleri arasında; ‘ ’Ön ödemeli kartlar, yemek kartları ve Sodexo ’ ’ gibi kartlar yer almaktadır. Peki, Migros ’ta Sodexo geçiyor mu? İşte sizlere ayrıntılı yanıtı…

Sodexo Kart Nedir?

Bugün rastgele bir işe girdiğimizde bize öğle aralarında ve diğer yemek molalarında yemek yiyebilmemiz için 1 adet kart verilmektedir. Bu kartın ismi işte; ‘ ’Sodexo karttır. ’ ’ Sodexo kartın geçerli olduğu her yerde çalışan şahıs yemek lüzumunu giderebilir. Sodexo karta siz para yükleyemezsiniz fakat iş yeri sahibiniz limitler halinde alışveriş yapmanızı sağlayabilir.

1 Sodexo kartının içerisine en az 500 TL bakiye yüklenebilir. Ve yüklemeler aylık bazda olur. 4 değişik çeşitte Sodexo kart bulunmaktadır.

Lokanta Pass: İş yeri sahibi tarafından çalışanlarına verilen karttır. Yalnızca yemek lüzumunu giderebilmek emeliyle kullanılabilir.Sodexo Fuel Pass: Mazot lüzumlarını gidermek için kullanılan karttır. Opet ve eşi yerlerde geçerlidir.Gift Pass: isminden de anlaşılabileceği üzere hediye kartıdır. Çalışanlar giyim ve türevi olan mağazalardan bu kartla alışveriş yapabilirler.Business Pass: İşletmeye özel karttır. Çoğunlukla otellerde kullanılır ve ağırlama giderleri bu kartla karşılanmış olur. Migrosta Sodexo Geçiyor Mu?

Migrosta Sodexo Geçiyor Mu?

Migros ödeme usulü olarak Sodexo ’yu kabul etmemektedir. Migros ve CarrefourSA gibi büyük zincir marketlerin hiç birisi bu cins yemek kartlarını ne yazık ki kabul etmiyor. Bu cins alışveriş merkezleri kendilerine has özel kartların yapımını yaptıkları için tüm indirimler ve kampanyalar bu kartlar üzerinden sağlamaktadır.

Sodexo Kart Nerelerde Geçerli?

Türkiye ’de bir çok marka ve iş yeri Sodexo kartı kullanmaktadır. Abonelik uyuşmasının bulunduğu her yerde Sodexo kartı kullanabiliyorsunuz. Misallerini sizlere altta hisseleştik.

AkmarKim MarketHappy CenterAk-PaAltun MarketAcarlar SüpermarketBoynerAyakkabı Dünyası

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver