Anasayfa » Genel » Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım (Süper Yöntemler)

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım (Süper Yöntemler)

Ziyaretçilerimiz bize kocamı kendime nasıl bağlarım? Biçiminde sualler sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber ziyaretçilerimize kocamı kendime nasıl bağlarım? Sualinin yanıtını vermiş olacağız. Bununla beraber kocamı nasıl kendime bağlarım, eşimi kendime nasıl bağlarım, kocamı kendime nasıl aşık edebilirim, kocamı kendime nasıl bağlarım dua başlıklarında da değişik bilgiler aktaracağız.

Kocamız, kocalarımız… Bizi donakaltan, ne yaptığını kavramakta güçlük sürüklediğimiz şahıslardır. Erkeklerin genel huyu hep bir aldırışsızlık, eksantrik hareketler ve suskun kalmalardır. Eşler bir birisi arasına mesele girdiğinde ne yapabileceği mevzusunda kaygıya düşebilirler. Fakat bu içeriğimiz eşler arasındaki meseleleri giderme de hem dayanakçı olmaya çalışacaktır hem de kocamı kendime nasıl bağlarım? Sualine yanıt verecektir.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?

Her eş veya koca, kadınına yüksek sadakat ile bağlı olmayabilir. Fakat bu gidişatı değiştirebileceğiniz bazı usuller vardır. Başka Bir Deyişle kocanıza karşı yapacağınız stratejiler ve öbür eylemlerle beraber kocanızı kendinize kolay bir biçimde bağlayabilirsiniz. Ama eşinizle aranızda büyük meseleler veya münazaralar, kavgalar varsa sizi uyarmak isteriz; ‘ ’Bir an evvel aile psikoloğuna gidiniz. ’ ’

Kadınlar, erkeklere göre çok daha duygusallardır. Her bir detayı ele alırlar, ince ayrıntısına kadar vakaları düşünürler ama erkeklerde bu tavırları göreöğrenmek güçtür. Kadınları zorlayan her detayı ele alma gidişatı eşi karşısında kendisini güçe düşürebilir. Kadın bir zamandan sonra güvensizlik, öz güvende düşüklük ve kocadene yetmediğini düşünmeye başlar. Bu cins meselelerle boğuşarak psikolojik olarak kadın çökmüş olur.

Kocanızı yine kendinize bağlamak istiyorsanız alttaki usulleri sınayabilirsiniz;

Onunla film / dizi izlemeyi sınayabilirsiniz.Beraber olduğunuz daha önceki resimlerinizi, videolarınızı izleyebilirsiniz.Onu mutlu edecek sözler söyleyebilirsiniz.Beraber rastgele bir kursa yazılabilirsiniz.Festival, konser ve türevi faalliklere katılabilirsiniz.

Yukarıyada paylaştığımız usuller onunla daha fazla ilgilendiğinizi ve ona bir şeyleri anlatmaya çalıştığınızı gösterecektir. Birde eşinizi kendinize bağlamanın değişik yolları vardır. Onu da altta sizlere hisseleştik.

Eşimi Kendime Nasıl Bağlarım?

Eşimi Kendime Nasıl Bağlarım?

Eşler arasındaki en büyük mesele kaynanayla başlar. Başka Bir Deyişle bu artık netleşmiş ve devamlı tekerrür eden bir şey olduğu için eşler arasındaki en büyük mesele genelde kaynanalar olmaktadır. Kaynananıza karşı sevgi beslemek zorunda değilsiniz fakat ona karşı her zaman saygılı olmak zorundasınız. Sevgi bir yere kadar, saygı her zaman var olmalıdır.

Eşinizin annesine başka bir deyişle kaynananıza saygı göstermelisiniz.Eşinizin annesine daha fazla hürmetkar davranmalısınız. Bir erkek, annesine çılgın gibi bağlıdır. Onun her zaman iyi olmasını ister bu surattan eşinizi kendinize bağlamanın yolu annesinden geçer.Onu kısıtlamayı vazgeçmelisiniz. Zevk aldığı şeyleri yapmalı fakat fazlaya kaçmamalıdır.Spordan beğenen bir erkekse netlikle onun bu zevkine mani olmayınız.

Kocamı Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Kocanızı kendinize çılgınlar gibi aşık etmek istiyorsanız bakımlı bir kadın olmayı seçim etmelisiniz. Bakımlı bir kadın karşısında hiçbir erkek suskun kalamaz. Saçlarınızı yine boyatın, tırnaklarınıza bakım yaptırın, suratınıza hoş bir biçimde mübalağa olmayan makyajlar yapın, giysilerinize aşırısıyla dikkat edin. Başka Bir Deyişle kısacası bakımlı bir kadın olarak gerçeğinde kocanızı kendinize çok kolay bir biçimde aşık edebilirsiniz. Bir erkeği nakavt etkenin, kendine aşık etkenin yolu hoşluktur. Hoşluk karşısında bir erkek hiçbir zaman suskun kalmamıştır.

Sabırlı olun.Onu çok sıkmayın.Çok fazla sual sormayın.Onu afaki yere eleştirmeyin.İftira atmayın.Başkalarından dinlediğiniz sözlerle eşinize karşı çıkmayın.Kadınlığınızı ona çok iyi bir biçimde sezdirin.Güçlü olun ve kendinizden taviz vermeyin.Onu devamlı iftihar et.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nedir?

Her şeyi yaptınız ve bitti. Şimdi ellerinizi açın ve Allah ’a gönülden dua edin. Kocanızı kendinize bağlamanın yolları arasında ellerinizi Allah ’a açıp dua etmekte yer alır. Altta sizlere paylaştığımız dua ile beraber kocanızın kendinize bağlanmasını, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu duayı okurken abdest almayı ve duanızı vicdandan okumayı unutmayın.

Bismillahirrahmânirrahîm.Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb.Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb.Seyeslâ nâren zâte leheb.Vemraetühû hammâletelhatab.Fî cî dihâ hablün min mesed.

Paylaştığımız dua Tebbet duasıdır. Tebbet duasını su dolu bir kadehe 41 kez okuyarak üflersiniz. Daha sonrasında bir yudum sudan siz alırsınız ve kalan suyu da eşinize içirirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver