Anasayfa » Genel » Düşmanın Belasını Bulması İçin Dua (En Etkilisi)

Düşmanın Belasını Bulması İçin Dua (En Etkilisi)

Ziyaretçilerimizden hayli bir düşmanın belasını bulması için dua mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize düşmanın belasını bulması için dua hangisi? Bu mevzu da yanıt vermiş olacağız. Bununla beraber düşmana karşı okunacak dua, düşmanı fobitan dua, düşmanın fotoğrafına okunacak dua, düşmanın şikesini bozmak için dua mevzularında da değişik bilgileri aktaracağız.

Düşmanlar, ah o düşmanlar yok mu? Bizleri asap eden, bizi çileden çıkartan ve güç vaziyete sokan düşmanlar… Her birisini Allah ’a havale edin ve altta paylaştığımız duaları okuyarak Allah ’tan takviye isteyin. Düşmanlarınızla tartışma etkenin, onlara makûs laflar söylemenin veya onlara karşı makûs maksatlı eylemler yapmanın hiçbir gereği yoktur. Elinizi açıp Allah ’a dua ettiğinizde Allah sizlerin duasını kabul edecektir ve sizleri yanıtsız vazgeçmeyecektir. Çok merak edilen düşmanın belasını bulması için dua mevzusunda sizlere altta duayı hisseleştik.

Düşmanın Belasını Bulması İçin Dua

Düşmanlarınızdan korkmayın. Sizin yüce Allah ’ınız var ve elinizi ona açıp dua ettiğinizde o sizi asla yanıtsız vazgeçmeyecektir. Düşmanlarınıza karşı okumanız gereken duaları ayrıntılı bir biçimde hisseleştik. Onlarla tartışma etmeyi vazgeçin, münakaşayı vazgeçin veya ona karşı makûs maksatlı tutumlarda bulunmayı vazgeçin. Tüm hepsini vazgeçin ve paylaştığımız duaya odaklanın.

Rahmân ve Rahîm olan Allah ’ın adıyla.Lâ ilâhe illallah, benimle tam şeytanların arasına perde olarak.Lâ ilâhe illallah, benimle tam belâ ve kazaların arasına perde olarak.Lâ ilâhe illallah, benimle tam düşmanların arasına perde olarak.Melik ve Cebbâr olan Allah ’tan başka ilâh yoktur.Vâhid ve Kahhâr olan Allah ’tan başka ilâh yoktur.Müheymin ve Settâr olan Allah ’tan başka ilâh yoktur.Kebîr ve Müteâl olan Allah ’tan başka ilâh yoktur. Rahmetinle muhâfaza eyle ey acımalıların en acımalısı. Düşmanın Fotoğrafına Okunacak Dua

Düşmanın Fotoğrafına Okunacak Dua

Düşmanın fotoğrafına okuyacağınız dua ile onun asabilik, haset ve kıskançlığından kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizlerde artık hafifleyebilirsiniz. Düşmanınızla uzaktan veya yakından tartışma ettiğinizde, sizi güç vaziyete soktuğunda kaygıya kapılmadan abdestinizi alın ve elinizi açıp duanızı okumaya başlayın. Duayı okurken vicdandan okumanız gerekir.

İlâhî, bize icâbet eyle! Ey efendimiz Nûh -aleyhisselâm- ’a icâbet eden, ey efendimiz Eyyûb -aleyhisselâm- ’dan kasvetleri gideren, ey efendimiz Zekeriyâ -aleyhisselâm- ’ın duâsına icâbet eden, ey efendimiz Yûnus bin Mettâ -aleyhisselâm- ’ın tesbihini kabul eden, bu kabul olan duâların esrârı saygısına yaptığımız duâları bizden kabul faktörü ve istediğimiz şeyleri vermeni taleb ediyoruz. Üç defâ: “Sen ’den başka hiçbir ilâh yoktur. Sen ’i tenzih ederim. Doğruten ben zâlimlerden oldum.” el-Enbiyâ, 87 diyen mü ’min kullarına ettiğin taahhüdünü bizim için reelleştir, yerine getir. Allah en büyüktür, Allah ’ın kılıcı onları kesecektir. Allah velî olarak yeter, Allah destekçi olarak yeter, Allah bize yeter, O ne hoş vekildir. Efor ve kuvvet ancak yüce ve azamet sahibi Allah ’ın takviyesiyledir. “Tam kâinatlarda Nûh ’a selam olsun!” es-Sâffât, 79 Üç defâ: Bize icâbet et, duâlarımızı kabûl eyle! “Böylece zulmeden cemiyetin kökü kesildi. Hamd, evrenlerin Rabbi Allah ’a mahsustur.” el-En ’âm, 45 “…Nitekim o fırtına gelince onların konutlarından başka bir şey görülmez oldu. İşte biz kabahat işleyen cemiyeti böyle cezâlandırırız.” el-Ahkâf, 25 Allah, Efendimiz Muhammed ’e, âline ve ashâbına bütün olarak salât u selâm eylesin! Hamd, Evrenlerin Rabbi Allah ’a mahsustur.

Düşmanı Fobitan Dua Hangisi?

Düşmanınızın başınızdan def olmasını ve ondan kurtulmak istemenizi çok iyi bir biçimde kavrayabiliyoruz. Düşmanınızla artık savaşmaktan yorulduysanız onun için Allah ’a dua edebilirsiniz.

Allah ’ım, birliklerini toz duman et. Allah ’ım, topluluklarını dağıt. Allah ’ım, rakamlarını eksilt. Allah ’ım, aşikarlıklarını körelt. Allah ’ım, belâları üzerlerine yağdır. Allah ’ım, onlara azâbını eriştir, ellerini bağla, kalblerini yakala ve onları amaçlarına eriştirme. Allah ’ım, nebîlerine, rasullerine ve arkadaşlarına takviye ederek düşmanlarını darma dağın ettiğin gibi onları da paramparça eyle. Allah ’ım, düşmanlarına karşı sevgili kullarının öcünü aldığın gibi bizim de öcümüzü al. Allah ’ım, bize karşı düşmanlara imkân verme, günahlarımız nedeniyle onları üzerimize musallat etme. Yedi defâ: Hâ-mîm İş kızıştı ve takviye geldi, artık onlar bize karşı takviye göremezler. Hâ-mîm Ayn-sîn-kâf, korktuğumuz şeylerden himâyemizdir. Allah ’ım, gaflete düşürülmenin şerrinden bizi koru, bizi belâların mahalli eyleme! Allah ’ım, amaçlarımızı ve ümidlerimizi bize lutfeyle/reelleştir. Yâ Hû, yâ Hû, yâ Hû! Ey fazlı sâyesinde istediğimiz, Sen ’den duâlarımızı âcilen kabul faktörü istiyoruz. Âcilen istiyoruz. Allah ’ım âcilen.

Düşmanınız Sizi Tehdit Mi Ediyor?

Ağır tehdit ve tacize maruz kalıyorsanız Allah ’a dua etmekle beraber can güvenliğinizi sağlayabilmek ismine karakola müracaat etebilirsiniz. Polis karakolları ifadenizi alacaktır ve düşmanınızın sizin yanınıza yanaşmaması için önlemler uygulayacaktır. Hatta düşmanınızın size hasar vermemesi için konutunuzun etrafına koruma polisleri dahi yerleştirebilirler. Aynı zamanda düşmanınız hakkında kabahat ilanında bulunarak onun değişik cezalar almasını sağlayabilirsiniz. Tabi elinizde yeteri kadar kanıt ve delil bulunuyorsa kabahat ilanında bulununuz.

ALO POLİS TELEFON NUMARASI112

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver