Anasayfa » İstanbul » Klein İstanbul Nerede Nasıl Giderim

Klein İstanbul Nerede Nasıl Giderim

Klein İstanbul nerede Nasıl Giderim? Biçiminde suallerinize yanıt arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır. Son zamanların en popüler gece kulüplerinden bir tanesi olan Klein İstanbul geniş bir cümbüş sahasına sahiptir. İstanbul ’un bir çok bölgesinde gece kulübü olarak hizmetlerini sunan bu markanın İstanbul ’da aynı zamanda büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Klein ’e dair adres tarifi, erişim taşıtları ve erişim yollarını sizlerle paylaştık…

İstanbul ’da gece yaşamı denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi de Klein İstanbul ’dur. Klein ’de cümbüş ve zevk dur durak öğrenmeksizin her gece devam eder ve her gece yeni yeni değişik insanlar buraya kazanç. Bazılarının her gün gittiği gece kulübü olsa da bazıları da buraya gidebilmek için baya bir mücadele sarf eder. Uzatmadan sizlere Klein nerede? Klein ’e Nasıl Giderim? Bu bilgilerin her birisini paylaşalım…

Klein Nerede

Klein Club nerede diye merak ediyorsanız sizlere söyleyebileceğimiz tek bir adres yoktur. Çünkü Klein bir markadır ve bu markanın birden fazla adresi bulunmaktadır. İstanbul gece kulüpleri arasında ilk sırada yer alan Klein Club, Klein Phönix ve Klein Harbiye gibi adresler üzerinden ziyaretçilerine hizmet sunmaktadır.

Harbi Klein Adresi

Klein ’in Harbiye ’deki şubesi Harbiye, Cebel Topu Sk. No:4, 34373 Şişli/İstanbul ’da bulunmaktadır. Klein Harbiye irtibat numarası ne derseniz sizlere şu numarayı verebiliriz; 0212 291 84 40.

Klein Phönix Konumu

Klein Phönix Maslak, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 43. Sk. 52. Cadde D:No:12, 34385 Sarıyer/İstanbul ’da yer almaktadır.

Klein Taksim Konumu Klein Garten

Klein ’in bir öteki şubesi olan Klein Taksim şubesi Asmalımescit Mah, Meşrutiyet Cd. No:67 Kat:6, 34430 Beyoğlu/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Klein Garten Nasıl Giderim

Klein Garten adresine gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtları özel taşıtınız haricinde  otobüs olarak 32T, 36T, 55T, 66, 76D, 79T ’dir. Tren, metro ve dolmuşu da kullanarak Klein Taksim şubesine gidebilirsiniz.

Metroyla gitmek için M2 isimli metroya, trenle gitmek için Marmaray ’ın Ataköy – Pendik trenine, dolmuşla gitmek için D – 11 numaralı dolmuşa binebilirsiniz.

Oy Ver