Anasayfa » İstanbul » İstinye Park Nerede Ve Nasıl Giderim

İstinye Park Nerede Ve Nasıl Giderim

İstinye Park Nasıl Giderim

Hiç kuşkusuz İstanbul Sarıyer ’de bulunan İstinye Park Nasıl Giderim suali pek çok defa sorulmuştur. İstanbul ’un en fazla öğrenilen alışveriş merkezleri arasında yer alan İstinye park erişim ağı bakımından da son derece kolay bir noktada bulunur. Hali hazırda 7 değişik İETT hattı, İstinye Park durağından geçmektedir.

İstinye Park, dünyanın en büyük markalarının ve mağazaların yer aldığı bir alışveriş merkezidir. Günümüzde gerek Anadolu gerekse Avrupa yakasından pek çok birey günlük kumpaslı olarak İstinye Park Alışveriş Merkezine gitmektedir. Sarıyer ’de bulunan alışveriş merkezi yoğun ziyaretçi alt yapısını karşılamak ismine pek çok değişik erişim alternatifine sahiptir. Bu nedenle sizin için değişik alternatiflerde İstinye Parka Nasıl Giderim? Sualinin yanıtını vermeye çalıştık.

Anadolu Yakasından İstinye Park ’a Nasıl Giderim?

Kadıköyden İstinye Parka Nasıl Giderim? Sualinin – Kadıköy ve Üsküdar için değişik yanıtları bulunur. Öncelikle Kadıköy ’den erişmek için Söğütlüçeşme Metrobüs ile Zincirlikuyu ’ya gelmeniz gerekmektedir. Sonra ise Levent – Sarıyer çıkışına geçiş yapın ve 40B numaralı otobüse binerek İstinye Park durağında inin.

Şayet Üsküdar – Ümraniye üzerinden geliyorsanız da, İstinye Park ’a erişmek için Üsküdar – Ümraniye metrosuna binin ve Altunizade durağında inerek Metrobüs ’e aktarma yapın. Ardından yukarıyada bahsettiğimiz Kadıköy ’den kazançken uygulanan basamakları uygulayın. Ümraniyeden gelenler için birden fazla yöntem bulunmakla beraber en süratli yöntemin Ümraniye metrosu ile erişim olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kartal – Maltepe – Pendik ve Tuzla ’dan İstinye Parka Nasıl Gidilmektedir?

Bu rotayı kullanıyorsanız 500T numaralı otobüse binebilirsiniz. Bu otobüs Levent durağında durduğunda orada inerek 40B yada 29Ş numaralı otobüslerden istediğiniz bir tanesine binerek İstinye Park durağında inebilirsiniz.

Taksimden İstinye Parka Nasıl Giderim?

İstinye parka taksim üzerinden erişmek için, metroya binin ve 4. Levent durağında inin. Sonrasında ise 40B yada 29Ş numaralı otobüslerden bir tanesine binerek İstinye Park AVM durağında inebilirsiniz.

İstinye Park Durağından Hangi Otobüsler Geçiyor

29B Fatih Sultan Mehmet – 4. Levent Metro 29P Poligon Semti – Zincirlikuyu Metrobüs 29Ş İstinye Dereiçi – Şişli 40B Sarıyer – Beşiktaş 41C Ayazağa – Sarıyer 41SF Sarıyer – Fatih Sultan Mehmet 42 Bahçeköy/Ferahevler – Zincirlikuyu Metrobüs

Yukarıyada yer alan İETT vasıtalarını kullanarak İstinye Park Alışveriş Merkezine erişebilirsiniz. Ayrıca Alışveriş merkezinin taşıtı ile erişim sağlayan davetlileri için 1000 vasıtalık bir otoparkı olduğunu da belirtmiş olalım. Son derece süratli bir biçimde İstinye Parka erişmek için bulunduğunuz ilçeye en yakın erişim vasıtasını kullanabilirsiniz.

Oy Ver