Anasayfa » Türkiye » Kayseri Bit Pazarı Nerede Nasıl Giderim

Kayseri Bit Pazarı Nerede Nasıl Giderim

Kayseri Bit Pazarı Nerede, Kayseri Bit Pazarı Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kayseri Bit Pazarı Nerede Nasıl Giderim

Kayseri Bit Pazarı Nerede

Kayseri Bit Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Karacaoğlu, 38050 Melikgazi/Kayseri olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Kayseri Bit Pazarı Nasıl Giderim

Kayseri Bit Pazarı Nasıl Giderim, Kayseri Bit Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Kayseri Bit Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön570HACILAR571HACILAR SERVER572HACILAR FAKÜLTE574BEĞENDİK ÇİFLİK577SAKAR-EŞMECIK578HACILAR ULUYER579HASAN DAĞI HACILAR36Danisment Ici 8 Son Durak223Fakulte Ici 143SELÇUKLU YUKARI44SELÇUKLU YUKARI FAKÜLTE48SELÇUKLU AŞAĞI FAKÜLTE35DANİŞMENT OSMANLI38DANİŞMENT SOSYAL TESİS220Osmanli 8221Otobüs Durağı45SELÇUKLU KÜÇÜKALİ47SELÇUKLU AŞAĞI60HÜRRİYET 6:00 KOÇAK61HÜRRİYET 06:30

Kayseri Bit Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeNecmiye Ozderici Kuran Kursu2 dk yürümeCaferbey Muhtarlik4 dk yürümeBattalgazi Girisi Isiklar5 dk yürümeBattalgazi Trafo7 dk yürümeBattalgazi 37 dk yürümeKiçikapi Polis Karakolu 18 dk yürümeMustafa Ozgur Ilk.Ogr.Okulu9 dk yürüme

Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Giderim isimli içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Oy Ver