Anasayfa » Türkiye » Dim Çayı Nerede Nasıl Giderim

Dim Çayı Nerede Nasıl Giderim

Dim Çayı Nerede, Dim Çayı Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Dim Çayı Nerede

Dim Çayı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Alanya olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Dim Çayı Nasıl Giderim

Dim Çayına Nasıl Giderim, Dim Çayı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Dim Çayı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYönDEMIRTAŞDemirtaş – Alanya1Yat Limanı – KargıcakGAN01Gazipaşa – Antalya2BDinek – MahmutlarGAL02Gazipaşa – Alanya3Dinek – Mahmutlar20Cuma Pazarı – Kargıcak22Cuma Pazarı – Mahmutlar Barbaros Cd40Cuma Pazarı – Kestel Merkez – Mahmutlar Atatürk Cd41Cuma Pazarı – Kestel Sahil – Mahmutlar Atatürk Cd101Elikesik – Alantur/Fakülte202Dinek – Üniversite303Dinek – Çevreyolu – ÜniversiteHAVAŞGazipaşa Havalimanı Gzp ✈

Dim Çayı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe20074 – Tosmur6 dk yürüme20075 – Alantur15 dk yürüme

Oy Ver