Anasayfa » Genel » Jimin Makyajsız Hali (Yeni Fotoğraflar)

Jimin Makyajsız Hali (Yeni Fotoğraflar)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Jimin makyajsız hali konusunda sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Jimin makyajsız halinin resimlerini sizlere ayrıntılı bir şekilde paylaşmış olacağız. Bununla birlikte Jiminin makyajsız hali, Jimin kimdir, Jimin kaç yaşında, Jimin nerede doğdu gibi suallerine de yanıt vermiş olacağız.

Jimin ’in Doğru ismi Park Ji-min ’dir. Sahne ismini olarak yalnızca Jimin ismini kulalnmaktadır. Güney koreli bir şarkıcı olan Jimin aynı zamanda söz yazarı ve dansçıdır. BTS ’in en çok tanınan ve en popüler adlarından bir tanesi olan Jimin ’in makyajsız hali konusunda bir çok resmi sizler için inceledik ve altta paylaştık. Daha fazla uzatmadan Jimin makyajsız hali konusunda sizlere muhteşem resimleri paylaşalım.

Jimin Kimdir?

13 Ekim 1995 tarihinde Güney Kore ’nin Bbık şehrinde gözlerini Dünya ’ya açan Jimin ’in Doğru ismi Park Ji-Min ’dir. Güney Kore ’nin en popüler şarkıcısı ünvanına sahip olan Jimin aynı zamanda söz yazarı ve dansçıdır. BTS grubunun da dansçısı ve vokalistidir.

1 erkek kardeşi bulunan Jimin, Bbık ’daki Hodong ilkokuluna gitmiştir. Daha sonrasında eğitimini Yonsan ortaokulunda bitirmiştir. Stajyerliği evvelinde Jimin, Bbık High School Of Arts ’da dansçılık bvefatını okumuştur ve bvefatının en iyi talebesi olarak bilinmektedir.2014 senesinde Kore Sanat Lisesi ’nden mezun olmuştur. 2020 senesindeyse Global Cyber University ’den mezun olan Jimin, 2021 senesinde Hanyang Cyber Üniversitesi ’nde yüksek lisans yapmıştır.

Jimin Stili Nedir?

Jimin ’in stili K – pop ve seçenek R&B ’dir.

Jimin Nerede Doğdu?

Jimin Güney Kore, Bbık şehrinin Geumjeong bölgesinde 13 Ekim 1995 tarihinde doğmuştur.

Jimin Hakkında Bilinmeyenler

BTS ’in muhteşem vokalisti Jimin, tekvando ve kendo gibi korunma sanatlarını 8 sene boyunca icra etmiştir. Bu konuda profesyonel bir şekilde eğitimi bulunan Jimin ’in tekvando ve kendo korunma sanat dallarında lisansı olduğu bilinmektedir.

Jimin Makyajsız Hali

Jimin ’in makyajsız hali çok fazla çayırk edilmekte. Bu surattan bizlerde araştırma yaparak ünlü vokalist sanatçının makyajsız halini sizlere galeri olarak paylaşmak istedik. Alttaki galeri sayesinde Jimin ’in makyajsız halini görüntüleyebilirsiniz.

jimin makyajsız halijimin makyajsız jimin'in makyajsız halibts jimin jimin btsjimin makyajsız hali bts jimin makyajsızbts jimin makyajsız hali

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

4.7/5 - (24 Oy)