Anasayfa » Sosyal Medya » Instagram Emojiler Gözükmüyor (Kesin Yöntem)

Instagram Emojiler Gözükmüyor (Kesin Yöntem)

Instagram emojiler gözükmüyor meselesiyle ilgili sık bir biçimde sual almaktaydık. Bu içerik Instagram emojiler gözükmüyor başlığında ve öbür alt başlıklarda süratlendirilmiş kılavuz bilgileri kapsar. Instagram ’da sık bir biçimde meselelerle karşılaşabiliyor olabilirsiniz. Fakat kaygı etmeden karşılaştığınız tüm meselelerin kesin çözüm yöntemleri bulunuyor.

Instagram, Dünya ’nın en çok kullanılan gelişmiş ve çağdaş sosyal medya uygulamasıdır. Uslu telefonların günümüzde çok daha sık bir biçimde yer edinmesi ve kullanılmasıyla beraber sosyal medya uygulamaları da hayli bir ivme tutarak milyonlarca kullanıcı bilgi tabanına sahip oldu. Bir yandan da Instagram kullanıcıları muhtelif yanılgılarla karşılaşıyorlar fakat çözüm yöntemi nedir? Öğrenmiyorlar. Instagram emojiler gözükmüyorsa veya Instagram emoji yanılgısıyla karşılaştıysanız kaygı etmeyin.

Instagram Emojiler Gözükmüyor

Instagram Emojiler Gözükmüyor

Instagram dahil tüm popüler sosyal medya uygulamaları iOS veya Android işletim sisteminde yer alan yerleşik, standart emoji sistemini kullanır. Şayet bir emoji Instagram uygulamasında eksik veya kusurlu görünüyorsa bunun anlamı uslu makineniz içerisinde o emojinin bulunmamasıdır.

Instagram dahil öbür tüm sosyal medya uygulamalarında karşılaşabileceğiniz emoji görünme yanılgısıyla baş etmek için iOS bir telefona sahipseniz makinenizi en son kararlı versiyona rakımın. Karşınıza çıkan kusurlu emojilerin sebebi, emoji yardımının telefonunuz için noksan kalmasından kaynaklıdır. Emoji yardımı noksan kaldığında karşınıza sual işaretleri ve kolicikler belirir.

Instagram Emoji Yanılgısı

Bazı Instagram kullanıcıları meseleyi çözebilmek emeliyle testler yaparak meseleyi çözümü kavuşturdu. Fakat aynı çözüm yöntemleri sizlerin makinesinde ne gibi bir tepki verir, öğrenemeyiz. O surattan adımları uygularken dikkatli olunuz. Tüm mesullük sizlerdedir.

iOS aygıtlar için:

Ayarlar kısmına girin. Genel > Klavye kısmına gidin. Emoji klavyesini tertip ede basın ve silin. iPhone ’u yine başlatın ve emojileri tekerrür ilave edin.

Bazı Emojiler Gözükmüyor, Neden?

Emojiler telefonunuzda alttaki sebeplerden dolayı kararlı bir biçimde çalışmayabilir ve karşınıza kolicikler, sual işaretleri olarak çıkar.

Android / iOS aygıtınızın aktüellemelerinin kapalı olması. Android / iOS makinesini daha önceki bir versiyonda kullanıyor olmak. Emoji kök yolunu değiştirmiş olmanız. Instagram ’ı son versiyonda kullanmıyor olmanız.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver