Anasayfa » Genel » Instagram Not Özelliği Yok 2023 (Çözüm Yöntemi)

Instagram Not Özelliği Yok 2023 (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Instagram anekdot özelliği yok problemiyle ilgili sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Instagram anekdot özelliği neden yok? Sualine doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Instagram gidişat özelliği, Instagram yeni özellik, Instagram anekdot özelliği kapatma, Instagram anekdot özelliği gelmedi başlıklarında değişik bilgiler verdik.

Facebook, WhatsApp ve Instagram üçlüsüne sahip olan META başka bir deyişle Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde Instagram ’a yeni bir özelliği dahil ederek bir çok kullanıcının sohbetler ekranında artık daha zevkli ve daha cümbüşlü dakikalar geçirmesine imkân sağlamış oldu. Instagram ’a yeni gelen özellik kullanıcılar tarafından hayli bir hoşlanılıyorken bazı Instagram kullanıcıları da Instagram anekdot özelliği yok biçiminde internette araştırma yapmakta. Peki, Instagram anekdot özelliği yoksa ne yapmak gerekir? İşte sizlere Instagram anekdot özelliği gelmedi başlığında çözüm yöntemleri…

Instagram Anekdot Özelliği Yok

Instagram Anekdot Özelliği Yok Neden?

Instagram ’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan Instagram anekdot özelliği takipçilerinizle beraber cümbüşlü ve sevinçli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Instagram sohbet ekranında çıkan anekdot özelliğini kullanabilmek için uslu telefonunuzun Instagram ’ın son versiyonunu indirebiliyor gidişatta olması gerekiyor. Instagram ’ın yeni özelliği anekdot özelliği uslu telefonunuzda gözükmüyorsa yapmanız gerekenleri sizlere altta sıraladık.

Instagram uygulamasını en son versiyona aktüelleyin. Uslu telefonunuz Instagram ’ın son aktüel versiyonunu desteklemesi gerekir. Instagram önbelleğini arının. Instagram ’ı uslu telefonunuzdan silin ve yine yükleyin. Instagram bir anekdot özelliği henüz bulunduğunuz bölgede etkin olmayabilir. Instagram anekdotlar özelliğini hudutlu rakamda kullanıcı kullanabilmektedir.

Instagram Anekdot Özelliği Kapatma

Instagram anekdotlar özelliğini tamamen kapatamazsınız fakat rastgele bir takip ettiğiniz bireyin anekdot paylaşımlarını görmek istemiyorsanız anekdotun üzerine basılı tutun ve ‘ ’anekdotları suskuna al ’ ’ alternatifine tıklayın. Bu sayede anekdotunu görmek istemediğiniz bireyin anekdot paylaşımlarını görmemiş olacaksınız fakat kimsenin anekdot paylaşımlarını görmek istemiyorsanız herkes için aynı yöntem kullanmanız gerekir.

Instagram Anekdot Özelliği Nasıl Açılır?

Instagram anekdot özelliğinin Instagram uygulamanıza gelip gelmediğini hakimiyet etmek için alttaki adımları uygulayın.

Instagram uygulamasına giriş yapın. Sohbetler kısmına girin. Sohbetler ekranının üst tarafında ‘ ’Bir anekdot vazgeç ’ ’ olacaktır. Şayet böyle bir ibare uygulamada mevcutsa rastgele bir ayar yapmanıza gerek yok.

Instagram Anekdot Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram ’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan anekdot özelliğini kullanabilmek için altta paylaşılan adımları takip edin.

Instagram uygulamasını açın. İletiler DM kısmına girin. En üstte yer alan ‘ ’Bir anekdot vazgeç ’ ’ kısmına tıklayın. Açılan pencereye vazgeçmek istediğiniz anekdotu yazın ve paylaşın.

Bu adımları doğru ve yetersizsiz bir biçimde yaptıktan sonra rastgele bir problem ortaya çıkmayacaktır. Şayet isterseniz paylaştığınız anekdotları yalnızca yakın dostlarınız görebilir. Bir anekdot vazgeç kısmına 60 şahsiyetler hudutlu olacak biçimde istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Emojilerle süsleyebilir, tuhaf ve öğrenilmedik anekdotlar vazgeçebilirsiniz.

Oy Ver