Anasayfa » Genel » İngilizce Dövme Sözleri (En İyileri)

İngilizce Dövme Sözleri (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde İngilizce hırpalama sözleri mevzusunda takviyeci olmamızı isteyen sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize İngilizce hırpalama sözleri mevzusunda takviyeci olacağız. Bununla birlikte İngilizce hırpalama sözleri kısa, hoş hırpalama yazıları İngilizce, İngilizce hırpalama yazıları, İngilizce vurmalar ve anlamları, İngilizce anlamlı vurmalar başlıklarında da değişik bilgileri paylaşmış olacağız.

Hırpalama yani İngilizce ismiyle ‘ ’Tattoo ’ ’ bütün bir delilik diyebiliriz. İnsanlar yaşamlarında yaşadıkları hadiseleri, gördükleri önemli anları bedenlerine çizdirerek onları ebedi kılıyor. Geçmiş senelerde hırpalama çok fazla popülariteye sahip olan bir sanat değildi fakat günümüzde vurmaya karşı alışılagelenin haricinde büyük bir ilgi söz mevzusudur. Peki, İngilizce hırpalama sözleri mevzusunda şimdi sizlere bir çok misal sıralayalım.

İngilizce Hırpalama Sözleri

Genel olarak Türkçe vurmalar değil aksine daha çok İngilizce vurmalar tercih edilir zira İngilizce vurmalar daha estetik, daha ağır ve daha hoş durmaktadır.

Hırpalama yaptırarak kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilir bununla birlikte bedeninizi çok daha estetik kılarak havalı gözükebilirsiniz. Fakat arzu kısmetine hiçbir dövmeyi yaptırmayın. Arzu kısmetine yaptırılan bir çok hırpalama sonradan pişmanlık getiriyor. Sizin için anlamı olan, anlamlı bir sözü hırpalama yaptırmak seneler geçse de asla pişmanlık dinlemeyeceğiniz bir vakadır. Sözlerimizi daha fazla uzatmadan sizlere İngilizce hırpalama sözleri mevzusunda önerilerimizi paylaşalım.

Be Brave – Cesur OlAdventure – MaceraOHANA – AileEverything As I Promised – Her şey söz verdiğim gibi777 – Meleklerin MucizesiTrust No One – Kimseye güvenmeChaos – KaosFear – KorkuDon ’t Panic – Panik yapmaBalance – DengeI love so i love – Seviyorum yani seviyorumAlways Tired – Her zaman yorgunumBe Safe – Dikkatli olNever Give Up – Asla pes etmeNever Again – Bir daha aslaHands Up – Eller yukarıAre you there? – Orda mısın?Give Me Hug – Sarıl BanaWhy Anekdot? – Neden Olmasın?Everyhing Is Temporary – Her şey geçicidir.It doesn ’t concern you at all – Seni hiç alakadar etmez.Better Late Than Never – Geç olsun efor olmasın.Time Changes Everyone – Zaman herkesi değiştirir.Pain Changes People – Acı İnsanları Değiştirir.Live in Moment – Anı YaşaNothing Left To Lose – Kaybedecek bir şey kalmadıHate is easy. Love Takes Courage – Nefret basittir, sevgi cesaret ister

İngilizce Anlamlı Vurmalar

Anlamı olmayan bir dövmeyi yaptırmanız ileride büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu surattan bedeninize işlettireceğiniz her bir dövmeyi yaptırmadan evvel çok dikkatli olmalısınız. Anlamlı bir İngilizce hırpalama arıyorsanız sizlere altta birden fazla İngilizce anlamlı vurmalar hisseleştik.

ingilizce yazı vurmalari ingilizce anlamlı vurmalar ingilizce hırpalama önerileri ingilizce hırpalama şekilleri ingilizce hırpalama yazıları ingilizce vurmalar

İngilizce Yazı Vurmalari

Tercih edilen bir diğer hırpalama modeliyse İngilizce yazı vurmalari oluyor. Altta sizleri için paylaştığımız hırpalama modellerine bakarak bedeninize yeni bir dövmeyi yaptırabilirsiniz. Birbirinden hoş ve estetik İngilizce yazı vurmalarini derlemeye çalıştık.

ingilizce anlamlı vurmalar ingilizce hırpalama ingilizce vurmalar ingilizce erkek vurmalari ingilizce kız vurmalari ingilizce yazı vurmalari

Hırpalama Modelleri Nasıl Bulunur?

Hırpalama sanatçıları dahil insanların geneli yeni bir hırpalama yaptırmak istediği zaman ilk uğradığı nokta Pinterest ’tir. Pinterest ’e kaydederek ve arama butonunu kullanarak binlerce hırpalama şekline, İngilizce vurmaya daha Doğrusu usunuza gelebilecek her hırpalama modeline basitçe ulaşabilirsiniz.

Hırpalama Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şayet bir hırpalama yaptırmaya karar verdiyseniz hırpalama yaptırmadan evvel kendinizden emin olmalısınız ve pişman olmayacağınız bir hırpalama modeli seçmelisiniz. Hırpalama modelinizi seçtikten sonra bilmelisiniz ki; ‘ ’Her yerde hırpalama yaptırılmaz. ’ ’ Hırpalama yapan veya bu sanatı icra eden bir çok kişi bulunuyor fakat şehrinizde en popüler, en iyi ve en güvenilir hırpalama sanatçısının dükkanını bulmalısınız.

Dövmenizi yaptırdıktan sonra dövmenizin patlamasını ve renginin solmasını istemiyorsanız kaliteli bir hırpalama salonuna gitmeniz gerekir. Hırpalama sanatçısının kullanacağı boya, kullanacağı cihaz ve diğer materyallerin her birisi sizin yaşamınız süresince taşıyacağınız dövmenin ne denli kaliteli gözükeceğini gösterecektir. Kalitesiz ve ucuz boyalar bir zamandan sonra bedeninizde patlayacaktır ve yazdırdığınız İngilizce hırpalama yazıları karman karmaşık bir hale gelecektir. Bu surattan bu gibi meselelerin olmasını istemiyorsanız kaliteli bir hırpalama sanatçısıyla tanışmanız gerekiyor.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver