Anasayfa » İstanbul » İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim

İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim

İMES Sanayi Sitesi Nerede, İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İMES Sanayi Sitesi Nerede

İMES Sanayi Sitesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız 504. Cadde No:2/1 D:E Blok, 34775 Ümraniye olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim

İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim, İMES Sanayi Sitesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

İMES Sanayi Sitesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14S Sultanbeyli Peronlar 19A Yenidoğan Peronlar 19E Yenidoğan Peronlar 19EK Yenidoğan Peronlar 19ES Sarıgazi Garajı 19V Recep Tayyip Erdoğan Caddesi 131YS İMes Sırçaii 14A Kadıköy / Rıhtım Peron Güzergahı 19D Üstbostancı 11P Harem Peronlar 2 / Son Durak Güzergahı 14AK Kadıköy 14CE Kadıköy 14ES Sarıgazi Garajı 14T Kozyatağı Metro / Kartal Güzergahı 14TM Cevizli Peronlar 14YE Yavuztürk Siteler 14ÇK Kadıköy 14ŞB Kadıköy 15SD Bayraktar Bulvarı / Üsküdar Güzergahı 19S Kadıköy

İMES Sanayi Sitesi İletişim

Telefon: 0533 336 79 04

İMES Sanayi Sitesi Nasıl Giderim

Oy Ver