Anasayfa » İstanbul » Fişekhane Nasıl Giderim

Fişekhane Nasıl Giderim

Fişekhane Nerede? Fişekhane Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Fişekhane Nerede? Fişekhane Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Geçmişten günümüze bir çok mirası içerisinde barındıran Fişekhane günümüzde hali hazırda aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 170 yıldır kapalı konumda olan Fişekhane yapılandırma ve onarım çalışmaları sonrasında yeni faaliyete geçirildi. İstanbul ’un Zeytinburnu ’nda bulunan hane yepyeni bir yaşam merkezi haline gelmiş gidişatta.

Fişekhane Nerede

Fişekhane nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fişekhane Nasıl Giderim

Fişekhane Nasıl Giderim diye soracak olursanız sizlere birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel taşıtınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Fişekhane Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

BN1 Mehmetçik Cadde MR20 Kazlıçeşme Marmaray 72YT Yeşilköy 98H Başakşehir Metrokent / Bakırköy İstikameti E-57 Esenkent 71T Ataköy 9.-10.Kısım / Bakırköy İstikameti 72T Harbiye 73B İstanbul Akvaryum 76 Beylikdüzü 76B Cihangir Mahallesi 76C Büyükçekmece / Son Durak 76c İstikameti 76V Vaditepe 76Y İhlasmarmara Konutlari 79B Kayaşehir 89YB Kanuni Sultan Süleyman

 

Fişekhaneye Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik veya Halkalı – Gebze seferlerine binebilirsiniz. Şayet metroyla gitmek isterseniz M1A isimli metroya binebilirsiniz.

Fişekhane İletişim Numarası

Telefon: 0212 415 80 00

Fişekhane Nasıl Giderim

Oy Ver