Anasayfa » Genel » İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir (Kesin Cevap)

İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir (Kesin Cevap)

İlgisiz erkek nasıl yola kazanç, ilgisiz erkeğe nasıl davranmalı, beğendiği kızdan kaçan erkek, beğenen erkek neden ileti atmaz, kocası soğuk davranan kadın ne yapmalı, küfür eden kocaya nasıl davranmalı, darıl kocaya nasıl davranmalı başlıklarında bilgi vereceğiz. İlgisiz erkek, söz mevzusu olduğunda akla birden fazla sual gelmektedir. Öncelikle ilgi gösterme mevzusunda evvelki tavırların araştırılması gerekebilir. Başka bir deyiş ile ilgi mevzusunda şunların altını çizebiliriz. İlgisiz olduğunu düşündüğünüz erkek bir anda mı ilgi göstermeyi kesti? Yoksa daha evvelden de mi ilgi göstermiyordu? Bu suallerin yanıtına göre bir yol haritası çıkarmak daha manalı olacaktır.

İlgisiz Erkeğe Nasıl Davranmalı

Öncelikle ilgi mevzusu sıklıkla yanlış açıklanır. Bu vaziyetin şuurunda olarak hareket edilmesinde fayda vardır.  İlgi gösterip, sonradan ilgi göstermeyi vazgeçen erkeğin karşı türün tutumlarını araştırıldığını unutmamakta fayda vardır. Başka bir deyiş ile sizin onun ilgi yada ilgisizliğine karşı nasıl tepkin göstereceğinizi de merak ediyor olabilir. Bu nedenle ilgi gösterirken Doğru biçimlerde davranmanın da büyük bir ehemmiyet bulunur.

Başka bir deyiş ile bu mevzuda şunu söylemekte yanlış olmayacaktır. Bir ilgi gösterip bir bırakan bir erkek varsa ona neden soğuk davrandığını sorarak daha net bir biçimde yanıta erişmeniz olası olacaktır.

Beğendiği Kızdan Kaçan Erkek

Bu vaziyette azıcık evvel verdiğimiz yanıtla alt yukarıya aynı manaya sabretmektedir. Şayet bir erkek beğendiğini muhakkak etmiyor yada sonradan uzaklaşıyorsa öncelikle diyalog kurmakta fayda vardır. Sarih sarih neden artık uzak durduğunu sorarak kendi yol haritanızı da bu gidişata göre tanımlayabilirsiniz. Zira uzun vadede pişman olmamak ismine en başından sarih sarih konuşarak tutumlarının sebebini daha net bir biçimde bilmeniz olası olabilir.

Beğenen Erkek Neden İleti Atmaz

Doğruten sevdiğinden nasıl emin olabiliyorsunuz? Bazen yalnızca irtibat kurmak için ileti atarken bazen de irtibat kurmak istemiyor olabilir. Bu nedenle kumpaslı bir iletileşmenin ardından artık ileti yollamayı kesiyorsa bu gidişata göre bir yol haritası çıkarmak son derece manalı bir adım olacaktır.

Kocası Soğuk Davranan Kadın Ne Yapmalı

Öncelikle nedenini bulmaya çalışmalıdır. Şayet kocanız irtibat kurma mevzusunda kopukluk yaşıyor ve artık irtibat kurmak istemiyorsa neden soğuk davrandığını sorarak başlayabilirsiniz. Bazen bu stil meselelerin tek kaynağı siz olmazsınız. Başka nedenlerden dolayı da erkekler ilgi göstermeyi kesebilir. Böyle bir meseleyle karşılaşmamak ismine kocasının neden soğuk davrandığını daha net bir biçimde bilmeniz de ehemmiyet talep edecektir.

Küfür Eden Kocaya Nasıl Davranmalı

Bu yanlış tavrı mevzusunda karşılıklı irtibat kurmak ehemmiyetlidir. Şayet küfür size karşı değil de genel olarak herkese ediliyorsa bir uzmandan destek almak, ona rahatsız olduğunuzu belirtmek yada küfre karşı tavrınızı netleştirmeniz ehemmiyet talep eder.

Darıl Kocaya Nasıl Davranmalı

Neden küstüğünün tahlil edilmesi gerekmektedir. Şayet kocanız size küsüyor ve bunun nedenini öğrenmiyorsanız sebebini ortaya çıkarmanız ehemmiyet talep eder. Sonrasında ise küstüğü mevzuda ona hak veriyorsanız özür dileyebilirsiniz. 

Küsen Erkek Psikolojisi

Küsen insanlar genellikle karşı tarafın verdiği bedele karşılık göstermediğini düşünür. Bu nedenle küsen erkeklere karşı Doğru adımların atılması ve özür yalvarması çoğunlukla işe yarayacaktır.

Oy Ver