Anasayfa » Yazılım » Her Bilgisayarda Olması Gereken 10 Ücretsiz Program

Her Bilgisayarda Olması Gereken 10 Ücretsiz Program

Bilgisayarlar, programların kullanımıyla çok muhtelif misyonları yerine getirebilen kullanışlı teknolojik taşıtlardır. Çoğu bilgisayar sadece temel programlarla geliyor olmasına rağmen misalin Windows ’ta aralarından tercih yapabileceğiniz çok rakamda uygulama vardır. Microsoft, 2018 senesinde yaptığı bir açıklamada, platformda 35 milyondan fazla uygulama bulunduğunu ifade etmiştir.  

Çok rakamda uygulama, insanlar için hangilerinin indirilmeye değer olduğunu öğrenmeyi güçleştiriyor. İşi sizin için basitleştirmek için hazırlanan bilgisayarınızda gereksiniminiz olan en iyi programlar listesini burada bulabilirsiniz…

➽ Virüsten ve Makûs Emelli Yazılımlardan Koruma: Avast

Avast

Merkezi Çek Cumhuriyeti ’nde bulunan Avast, dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir ve antivirüs satıcıları arasında en büyük pazar hissesine sahiptir. Viyana virüsünü ortadan kaldırabilen ilk programı geliştirdikten sonra, Pavel Baudiš 1988 ’de Alwil ’i Eduard Kucera ile kurdu ve burada Avast antivirüs programı üzerinde çalışmaya devam ettiler. 2010 senesinde amiral gemisi mahsulü Avast adını aldığı aynı sene birey firmayı oldu. Avast, dosyalarınızdan rastgele birini etkileme kaderi elde etmeden evvel virüsleri evvelden tespit etmek ve yasaklamak için en son teknikleri kullanır. Kapsamlı tarama usulleri ve reel zamanlı koruma temkinleri sayesinde, çalışırken veya oynarken bilgisayarınızdaki rastgele bir gelen tehdit veya mevcut enfeksiyonlar mevzusunda kaygılanmanıza gerek yoktur.

https://www.avast.com/tr-tr/free-antivirus-download#pc

Oy Ver