Anasayfa » Genel » Basura İyi Gelen Krem Viks (En İyi Cevap)

Basura İyi Gelen Krem Viks (En İyi Cevap)

Hemoroide iyi gelen krem viks mevzularında ziyaretçilerimizden hayli bir sual aldık. Bu içeriğimizle beraber hemoroide iyi gelen krem viks başlığında bilgi vermiş olacağız. Bununla beraber viks hemoroide iyi kazanç mı, hemoroide vicks kullananlar başlıklarında da bazı bilgiler paylaşmış olacağız. Şayet sizlerde hemoroide iyi gelen krem viks mevzularında dayanağa gereksinim dinliyorsanız bu içeriğimizle ayrıntılı bir biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulus dilinde hemoroit olarak deyim edilen hemoroid isimli hastalık, makat bölgesinde ortaya çıkarak insanı güç gidişata sokar. Kan damarlarının genişlemesi neticesinde veya şişmesi vaziyetinde ortaya çıkan hemoroid, makat bölgesinde kanamaya neden olmaktadır. Hemoroid veya öteki ismiyle hemoroide iyi gelen krem viks mevzularında bu içeriğimizde bazı bilgiler paylaşarak ziyaretçilerimize bilgi vermiş olacağız.

Hemoroit Nedir?

Hemoroidin tıptaki ismi hemoroid olarak öğrenilmektedir. Makat bölgesinde oluşan kan damarlarının genişlemesi, şişmesi veya ele gelmesi gidişatına hemoroit hastalığı denmektedir. Makat bölgesinde ortaya çıkan bu hastalıkta kırmızı kan, şişme, kaşıntı veya akıntı gibi vakalar alana gelebilir. Hemoroid ’i tertip edebilmek için bağırsak işlevlerinin tertip edilmesi gerekir ve kabızlığın ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Hemoroidin Bulguları Nelerdir?

Hemoroidin birden fazla bulgusu mevcuttur. En sık karşılaşılan bulgusu çok sık bir biçimde lavaboya çıkmak ve çıkıldığında makat bölgesinden kan gelmesidir. Aynı zamanda paklik esnasında makat bölgesinin şişmesi veya meme haline gelmesi de hemoroidin bulguları arasında yer almaktadır.

Makat veya yapılan dışkı da kan görülmesi,Makat bölgesinde oluşan kaşıntı veya tahriş,Yeniden makat bölgesinde oluşan akıntı veya ıslaklık hissi hemoroidin bulgusudur.

Hemoroit Nasıl Anlaşılır?

Hemoroidi kavrayabilmeniz için birden fazla vaka mevcuttur. Hemoroidi kavrayabilmeniz için ilk neden kronik kabızlık ve kumpassız bir biçimde lavaboya gitmek olarak görülebilir. Bunun haricinde aile fertlerinde eşi bir hastalık mevcutsa öteki aile fertlerinde de aynı hastalık görülebilir. Hemoroidin veya öteki ismiyle basurun anlaşılabilmesi için bazı nedenler alttaki gibidir…

Lavaboda dışkınızı yaparken fazla zorlanma,Ikınarak sert dışkı çıkarma,Lifsiz beslenmeTuvalette çok uzun müddet durmak,Devamlı ishal veya kabız olmakla hemoroit anlaşılabilir. hemoroide iyi gelen krem viks

Hemoroide İyi Gelen Krem Vicks

Hemoroit rehabilitasyonunda vicks çok fazla kullanılmaktadır. Ulus arasında vazelin olarak öğrenilen vicks bir cins merhemdir. Vicks ’i hemoroit olan bölgeye hoş bir biçimde sürmeniz gerekir ve bu sayede rehabilitasyon reelleşmiş olur. Vicks, makat bölgesinde oluşan şişmeleri indirebilir ve kan akışını durdurabilir. Tabi, vicks kullanmaya başlamadan evvel kesinlikle bir hekimden takviye almanız gerekir.

Vicks ’i makat bölgeniz için 12 yaşından büyük olanlar günde en fazla 4 kez uygulayabilir. 6 – 12 yaş aralığıysa günde en fazla 4 kere kullanmalıdır. 2 – 5 yaş aralığında olan çocuklarsa günde en fazla 3 defa kullanabilir. Vicks kullanırken bir uzmandan takviye almanız Doğrudur. Hekiminizin önermediği bir vakayı bedeninize uygulamanız istenmeyen sağlık meselelerine neden olabilir.

Hemoroit Nasıl Geçer?

Hemoroidi geçirmek için kullanabileceğiniz birden fazla yöntem vardır. Bu yöntemler arasında ilk sıralarda yer alan yöntemler yukarıyada da dediğimiz gibi vicks olarak öğrenilmektedir. Bunun haricinde hemoroide iyi gelen bir öteki vakaysa sıcak su veya buğu rehabilitasyonudur. Bu 2 yöntem sayesinde makat bölgesinde oluşan hemoroide çözüm bulabilmeniz ihtimalsiz değildir. Fakat bu vakalar evvelinde bir hekime danışarak bu yöntemleri uygulamanız en Doğru yoldur. Kalıcı ve kesin çözüm için illa ki bir uzman rehabilitasyonu gerekir.

Poponuzun sığabileceği bir kap alın.Kap içerisine çok sıcak olmayacak biçimde ılık su koyun.Ilık su üzerinde günde 2 kez 15 dakika süresince poponuzu suya değirmeden oturun.

Ilık suyun buğuyu makat bölgesinde oluşan hastalığın giderilmesinde takviyeci olabilir. Bu yöntem sayesinde bir çok insan hemoroide çözüm bulduğunu söylemektedir. Hemoroidi önleyebilmek için beslenmenizi düzgün yapmalı ve sıhhatinize hasarlı olan besinlerden uzak durmalısınız. Kısaca bağırsak sisteminize Doğru bakmalısınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver