Anasayfa » Genel » Disney Plus Alt Yazı Ayarı 2022

Disney Plus Alt Yazı Ayarı 2022

Disney Plus kısa bir zaman evvel Türkiye ’ye giriş yaptı. Giriş yapmasıyla beraber yoğun bir alakayla karşılaşan Disney Plus kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcının sahibi oldu. Kullanıcılar izledikleri filmler için Disney Plus alt yazı ayarları, Disney Plus alt yazı değiştirme, Disney Plus alt yazı meseleyi gibi başlıklarda araştırma yapıyorlar fakat bütün neticeye erişemiyorlar. Bu içeriğimiz Disney Plus alt yazı ayarları, Disney Plus alt yazı meseleyi gibi başlıklarda ziyaretçilerimize takviyeci olacaktır.

Disney Plus ’un Netflix ’e eş olan yapısı ziyaretçilerin aşırısıyla dikkatine sürüklüyor. Tıpkı Netflix ’de olduğu gibi tüm dizi, film ve evraksalları izleyebileceğiniz Disney Plus veya öteki ismiyle Disney+ ’da alt yazı ayarları nasıl yapılır merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. İşte sizlere Disney Plus alt yazı rengi değiştirme, Disney Plus alt yazı ayarı isimli devasa içeriğimiz…

disney plus alt yazı ayarı

Disney+ Nedir? Özellikleri Neler?

Disney+ yukarıyada da bahsettiğimiz gibi Netflix ’e eş olan yapısıyla ön tasarıya çıkarak kullanıcılarına ehemmiyetli dizi, film ve evraksalları aynı zamanda programları izleten bunun karşılığında ise belli bir fiyat alan online video izleme platformudur. Medya ve cümbüş sektöründe ilk sıralarda yer alan Disney Plus ’da tek tip azalık sistemi bulunmaktadır. Satın alacağınız azalık ile beraber Disney Plus ’da olan tüm içerikleri meselesiz ve aralıksız bir biçimde izleyebilirsiniz.

Disney Plus Özellikleri

Disney Plus ’un birbirinden değişik ve nitelikli özellikleri kullanıcıların kendisini indirmesine, aza olmasına ve zaman geçirmesine neden oluyor. Disney Plus ’ı satın alarak hangi özelliklere sahip olacağınızı merak ediyorsanız altta sizlere liste halinde hisseleştik.

Tüm Dünya ’dan en son film, dizi ve dokümansala anında erişebilirsiniz. Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic gibi bir çok firmanın tüm içeriklerine uygun maliyete sahip olmuş oluyorsunuz. Alt yazıyla veya dublajla videoları izleyebiliyorsunuz. Tek bir azalıkla 4 değişik ekranda izleme yapabilirsiniz. 10 makineye kadar meselesiz bir biçimde kullanabilirsiniz. 7 değişik profil oluşturabilirsiniz. Group Watch özelliği sayesinde partiler tertip edebilir ve dostlarınızla aynı anda filmleri, dizileri izleyebilirsiniz.

Disney Plus Azalık Fiyatı

Disney Plus Türkiye için oldukça uygun bir maliyete satış hakikatleştiriyor. İçerisinde bulunan içeriklere göre maliyetini aşırısıyla hak eden Disney Plus alttaki fiyatlar karşılığında sizlere senelik veya aylık üyelik satışı yapmaktadır.

Disney Plus Aylık Fiyatı 34,99 TL Disney Plus Senelik Fiyatı 349,90 TL

Senelik azalık satın alarak 29,16 TL daha karlı Disney+ aboneliğine sahip olabiliyorsunuz. Aylık azalık almak yerine senelik azalık alarak hem tek seferde ödemenizi yapabilir hem de karlı maliyetten üyeliğinizi senelik olarak satın alabilirsiniz. Daha fazla uzatmayalım ve sizlere Disney Plus alt yazı ayarı, Disney Plus alt yazı rengi değiştirme mevzularında takviyeci olalım.

Disney Plus Alt Yazı Ayarı

Disney Plus tek bir dil ile hizmet vermemektedir. Tüm Dünya kullanıcılarına hizmet sunan Disney Plus ’da aradığınız bir çok dil mevcuttur. Şayet Türkçe haricinde değişik bir dil ile içeriği izlemek istiyorsanız veya İngilizce dildeki bir içeriği Türkçe yapmak istiyorsanız alttaki usulleri uygulayabilirsiniz. iOS, Android ve Smart TV ’lerde alt yazı ayarları değişik değişik biçimde karşınıza çıkabilir. Tüm hepsi için altta sizlere Disney Plus alt yazı ayarı meselesini ve çözümünü hisseleştik.

Bu usuller sayesinde hem Disney Plus alt yazı ayarını yapabilir hem de Disney Plus alt yazı rengi değiştirme ayarını yapabilirsiniz.

iOS Alt Yazı Ayarı İçin

Ayarlar uygulamasını açın Ulaşılabilirlik ’e dokunun Alt Yazılar ve Açıklamalı Alt Yazılar ’ı seçin Tarz ’i seçin; bu ekranda, evvelden ayarlanmış bir tarz seçebilir veya yeni bir tarz oluşturabilirsiniz Yeni bir tarz oluşturursanız Yazı Tipi, Ebat, Renk ve Opaklık kısmındaki Videoyu Geçersiz Kıl alternatifini kapatın

Android Alt Yazı Ayarları İçin

Ayarlar uygulamasını açın Ulaşılabilirlik ’i seçin Duyma ’yi seçin Google alt yazıları CC veya Samsung alt yazıları CC alternatiflerinden birini seçim edin Ayarı Sarih konuma getirin Bu ekranda, makinenizdeki alt yazı görünümünü özelleştirmek için Metin ebadı ’nu ya da Açıklamalı alt yazı tarzı ’ni seçin

Smart TV başka bir deyişle Uslu TV Alt Yazı Ayarı İçin

Disney+ ’ta video izlerken video oynatıcının sağ üst köşesindeki Seslendirme ve Alt Yazılar ’ı seçin Alt Yazı Tarzı ’ni seçin Bu ekranda, makinenizdeki alt yazı görünümünü özelleştirebilirsiniz; farklılıklarınız otomatik olarak kaydolunur

Şayet Disney+ alt yazı ayarı mevzusunda hali hazırda mesele yaşıyorsanız bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz. Sizlere değişik teknikler üzerinden yeniden takviyeci olmak isteriz.

Disney Plus Videoları

Disney Plus ’ı sizlere daha iyi bir biçimde tanıtabilmek için bazı videoları bulduk ve altta paylaşıyoruz. Şayet Disney Plus hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi almak isterseniz videoları izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret ederek tüm uygulamanın işleyiş sistemi hakkında çok daha fazla ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu yazımızda sizlere Disney Plus alt yazı ayarı ve alt yazı rengi değiştirme ayarı hakkında bilgi vermiş olduk. Bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus azalık iptali içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver