Anasayfa » İstanbul » Havaist Beylikdüzü Durağı ve Saatleri

Havaist Beylikdüzü Durağı ve Saatleri

Havaist Beylikdüzü durağı ve saatleri Beylikdüzü ’nde yaşayan insanlar için merak mevzusudur. Havaist, havalimanı otobüsleri ve iETT otobüsleri ile sunulmaktadır. İstanbul Havalimanı ’nda henüz metro hattı yoktur. İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki erişimi sağlayacak metro hattının çalışmaları başlanmıştır. Havaist havalimanı otobüsleri, İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında alttaki gibi yolcu taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Havaist otobüsleri, İstanbul Havalimanı ile İstanbul ’un ilçeleri arasında 12 ayrı hat ve 40 durakta yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Havaist Beylikdüzü Saatleri

Havaist Beylikdüzü saatleri Havaist web sitesinde en aktüel haliyle sunulmaktadır. Servis otobüsleri, İstanbul Yeni Havalimanı ’na giden ve İstanbul Havalimanı ’ndan dönen yolcular için hizmet vermektedir. Beylikdüzü – İstanbul Havaist otobüzleri, AVM istasyonu Beylikdüzü Marmarapark ’tan 7/24,  İstanbul Havalimanı ’na Havaist otobüsleri 24 saat, HVIST8 numaralı Havaist otobüsleri İstanbul Beylikdüzü Havalimanı arasında sefer yapmaktadır.

Havaist Beylikdüzü Kalkış Saatleri

Havaist Beylikdüzü kalkış saatleri en aktüel haliyle Havaist web sitesinde bulunmaktadır. Kalkış saatleri genellikle 30 dakika ile 1 saat arasında farklılık gösterir. Havaist Servisleri, hava trafiğinin yoğun olduğu gün içerisinde her 30-35 dakikada bir Beylikdüzü Marmarapark ’tan hareket etmektedir. Hava trafiğinin eksildiği zamanlarda daha uzun aralıklarla kalkmaktadır.  Beylikdüzü ’nün HVIST8 Havaist otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı ’na konforlu, tehlikesiz ve ucuz bir biçimde erişebilirsiniz. İstanbul Havalimanı ’na giden Havaist otobüsleri Beylikdüzü Marmarapark otobüs durağında sizleri bekliyor.

Beylikdüzü Havaist Durakları

Beylikdüzü Havaist durakları hem Avrupa hem Asya yakasında yer almaktadır. Avrupa yakasındaki duraklar:

HVİST- 8 Tüyap Havaist HVİST- 9 Avcılar Metrobüs – Bahçeşehir Havaist HVİST-10 Bakırköy Havaist, HVİST-15 Beşiktaş Havaist HVİST-12 Beyazıt Alan-Aksaray Havaist HVİST- 5 OtogarEsenler Havaist HVİST- 6 Halkalı İstasyon- Başakşehir Havaist HVİST- 8 Beylikdüzü/Tüyap Havaist HVİST-16 Taksim Havaist

Anadolu yakasındaki duraklar:

HVİST- 14 Kadıköy Havaist HVİST-10 Sabiha Gökçen Hvaalimanı Havaist

Oy Ver