Anasayfa » İstanbul » Forum İstanbul Nasıl Giderim

Forum İstanbul Nasıl Giderim

Forum İstanbul Nasıl Giderim mevzusunda adres tarifine lüzumunuz varsa bu içeriğe göz atabilirsiniz. Forum İstanbul ’a gidebilmeniz için zorunlu olan yol tarifini sizlere süratli bir biçimde bu içeriğimiz içerisinde paylaşmış olacağız. Otobüs, metro, tren veya öteki erişim vasıtalarının her birisi için yol tarifini hisseleştik.  Alttan hakimiyet ederek size en uygun yol tarifini seçim edebilir ve süratlice gidebilirsiniz.

Forum İstanbul ’a gidebilmeniz için kullanabileceğiniz birden fazla yol ve yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında ilk sırada yer alan otobüstür. Otobüs ile forum istanbul ’a gitmek isterseniz binmeniz gereken otobüs numarasını altta sizlere hisseleştik. Yazımızı okumaya devam ederek otobüs ve öteki tüm erişim vasıtaları üzerinden forum İstanbul alışveriş merkezine erişim sağlayabilirsiniz.

Forum İstanbula Nasıl Giderim

Forum istanbul ’a gitmek için kullanabileceğiniz 3 değişik erişim vasıtayı bulunmaktadır. Otobüs, metro ve minibüstür. Tren seferleri ne yazık ki forum İstanbul alışveriş merkezine kadar uzanmamaktadır. 3 değişik erişim taşıtını seçim ederek bu alışveriş merkezine gidebiliyorsunuz. Tabi kendi özel aracınızla da yeniden alışveriş merkezine daha kolay bir biçimde erişebilirsiniz.

Bayrampaşa Forum İstanbul Nasıl Giderim

Forum İstanbul ’a gidebilmek için kullanabileceğiniz ilk yöntem otobüsle forum istanbula gitmektir. Otobüsle forum istanbul ’a gitmek isterseniz 32M veya HT6 isimli otobüs numaralarına binebilirsiniz. Bu otobüs numaraları sizleri direk olarak alışveriş merkezine eriştirecektir.

İstanbul Foruma Metro İle Nasıl Giderim

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz bir öteki erişim yöntemi ise metro kullanmaktadır. M1A ve M1B isimli seferleri kullanarak Forum İstanbul ’a otobüsten daha süratli bir biçimde giderek erişebilirsiniz.

Minibüsle Forum İstanbul ’a Gitmek

Minibüste forum İstanbul alışveriş merkezine kadar gidiyor. Gitmek isterseniz A 11 veya A 15 isimli minibüslere binebilirsiniz.

Forum İstanbul ’a En Yakın Durak Hangisi

Forum İstanbul ’a en yakın olan durak Kocatepe metro / Sondurak istikametidir. Forum istanbul ’a takribî olarak 170 metre uzaklıktadır ve 3 dakikalık yürüyüş mesafesi bulunmaktadır. Öteki bir durak noktası ise Ikea ’dır. Ikea durağında inerek takribî olarak 6 dakikalık yürüme mesafesi sonrasında alışveriş merkezine erişebilirsiniz.

 

 

Oy Ver