Anasayfa » Genel » Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim

Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim

Eskişehir içinde erişim oldukça kolay bir hal almıştır. Hem tramvay hem otobüs hem de minibüslerle erişim hakikatleştirilebilmektedir. Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim gibi konum sorulduğunda kolaylıkla tarif edilebilmektedir. Pek çok otobüs ve tramvay hattı vardır. Bunlardan hangisinin kullanılacağı gidilecek yere göre farklılık gösterir. Eskişehir valiliğine tramvay ve otobüs yoluyla erişim sağlanabilmektedir.

Eskişehir Valiliği Nerede

Eskişehir Valiliği nerede diye soracak olursak, Eskişehir Valiliği, Eskişehir Yönet ve Vergi Duruşmaları ’nin yanında bulunmaktadır. Ayrıca 5 dakika yürüme mesafesinde Eskişehir Şehir Dernekler Müdürlüğü bulunur. Eskişehir Ulus Bahçesi ’ne takribî 7 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Arifiye Semti üzerinde bulunmaktadır.

Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim

Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim sualinin muhtelif yanıtları vardır. Erişimin son derece kolay olduğu Eskişehir ’de Eskişehir Valiliği Doğrultusuna gitmek için otobüs ve tramvay kullanılabilmektedir. Eskişehir valiliğine giden otobüsler 44, 54S, 57S, 62S otobüsleridir. Tramvay seçim edilirse ÖGÜ – 75. YIL, OTOGAR – ÖGÜ ve OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu tramvayları Eskişehir Valiliğine yakın konumlardan geçmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

16 Çamlıca – Odunpazarı Kırmızı 16 Çamlıca – Odunpazarı Siyah 26 Tepebaşı – Diş Hastanesi Kırmızı 29 Tepebaşı – Terminal Siyah 54S Batıkent – Odunpazarı 999S Otogar Ring Hattı GECE 9S Osmangazi 4 Köprübaşı 2 Yeşiltepe – Sümer Siyah 2 Yeşiltepe – Diş Hastanesi Kırmızı 10 Vadişehir – Daha Önceki Otogar Siyah 12 Fevzi Çakmak – Odunpazarı Mavi 18 Gençlik Bulvarı – Terminal Siyah 19 Şirintepe – Odunpazarı Siyah 20 Fevzi Çakmak – Odunpazarı Siyah 23 Batıkent – Odunpazarı Siyah 32 Ihlamurkent – Anadolu Üniversitesi Siyah 33 Fevzi Çakmak – Şehir Hastanesi Siyah 36 Belirgin – Odunpazarı Siyah 39 Vadişehir – Sosyal Sigortalar Kurumu Siyah

 

Tramvayla gitmek isterseniz ÖGÜ – 75. YIL, OTOGAR – ÖGÜ, OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu yazılı olan tramvaylara binebilirsiniz.

Eskişehir Valiliği Telefon Numarası

Eskişehir Valiliği telefon numarası ile valilikle irtibata geçilebilir. TC Eskişehir Valiliği telefon numarası 0222 214 26 26 olarak tanımlanmıştır. Aynı zamanda valilik ile irtibat için e-posta, sarih adres ve faks kullanılabilmektedir. Bu irtibat adresleri şunlardır:

Faks: 0222 214 2765 Adres: Arifiye Semti İki Eylül Sokağı No:66 Odunpazarı / Eskişehir E-posta: [email protected] Eskişehir Valiliğine Nasıl Giderim

Oy Ver