Anasayfa » Genel » Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir içinde erişim oldukça kolaydır. Eskişehir ’de bir yerden başka bir yere gitmek için kullanılabilecek pek çok toplu taşıma vasıtayı mevcuttur. Bu sebeple erişim meseleyi yaşanmaz. Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim suali popüler suallerden biridir. Eskişehir Tapu Müdürlüğü, gün içerinde pek çok şahsı ağırlamakta ve harekâtlar reelleştirmektedirler. Bu nedenle tapu müdürlüğüne giden insan rakamı oldukça fazladır.

Eskişehir Tapu Kadastro Nerede

Eskişehir tapu kadastro nerede diye soracak olursak buna verecek muhtelif yanıtlar mevcuttur. Eskişehir Kadastro Ertuğrulgazi, 26150 Tepebaşı/Eskişehir adresinde yer almaktadır. 17. Bölge Tapu ve Kadastro ise Gündoğdu, Man Sk. No:20, 26100 Odunpazarı/Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Odunpazarı Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir ’de tapu kadastro ve kadastro alanında hizmet veren 2 bina bulunmaktadır. Eskişehir Odunpazarı Tapu Kadastro Müdürlüğüne Nasıl Giderim sualine cevaben, bu bölgeye gitmek otobüs ve tramvay ile olasıdır. 18, 44, 57S ve 6S numaralı otobüslerle basitlikle erişilebileceği gibi OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu tramvay hattı ile erişim saplanabilmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

18 Üniversite Konutları – Şehir Hastanesi Kırmızı 44 75. Sene – Odunpazarı Kırmızı 68K Odunpazarı – Osmaniye 75K Odunpazarı – Beykışla 87K Bozan – Odunpazarı 90K Kayakent – Odunpazarı 93K Türkmenmecidiye – Odunpazarı 98K Kaymaz – Odunpazarı 6S Odunpazarı – Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 57S Kanlıpınar – Odunpazarı 65S Türkmen Tokat – Odunpazarı 68S Kireç – Daha Önceki Otogar 80S Daha Önceki Otogar – Gündüzler 87S Alpu – Odunpazarı 88S Beylikova – Odunpazarı 89S Çifteler – Odunpazarı 90S Günyüzü – Odunpazarı 93S Mahmudiye – Odunpazarı 95S Mihalicçık – Odunpazarı 98S Sivrihisar – Odunpazarı

Eskişehir Tapu Bağlantı

Eskişehir tapu bağlantı adresleriyle Tapu ve Kadastro XVII. Eskişehir Bölge Müdürlüğü ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bu bağlantı adresleri şunlardır:

Telefon: 0222 280 12 12 Faks. 0222 237 22 33 Mail: [email protected] Adres: Gündoğdu Semti Man Cadde No:3 Odunpazarı/Eskişehir Bağlı Olduğu Bölge Müdürlüğü: Tapu ve Kadastro XVII. Eskişehir Bölge Müdürlüğü Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Giderim

 

Oy Ver