Anasayfa » Genel » Eskişehir Şehir Tiyatroları Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir Şehir Tiyatroları Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir şehir tiyatroları nerede Nasıl Giderim mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa bu içerik sizlere dayanakçı olacaktır. Eskişehir ’in tiyatro mevzusunda öteki şehirlere göre çok daha fazla ön tasarıda olduğu ve kendini bu mevzu da aralıksız geliştirdiği bir belirgin gidişattır. Eskişehir Megakent Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen tarafından yönetimi yapılan Eskişehir şehir tiyatrosu 27 Mart 2001 tarihinde açılış yapmıştır.

20 sene evvel açılışı yapılan Eskişehir devlet tiyatrolarının şu anki topluluk lideri H. Tolga Tümer ’dir. İsmi Haller Gençlik merkezi olan Eskişehir şehir tiyatrolarının nerede olduğunu ve nasıl gidilebileceğini merak ediyorsanız bu içerik ile tüm merakınızı giderebilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatrosu Nerede

Eskişehir Haller gençlik merkezi başka bir deyişle Eskişehir devlet tiyatrosunu şu anda Eskibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:11, 26170 Tepebaşı/Eskişehir ’de yer almaktadır.

Eskişehir Şehir Tiyatrosuna Nasıl Giderim

Tiyatro Eskişehir denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Eskişehir haller gençlik merkezine gidebilmek için otobüs veya tramvay kullanabilirsiniz.

Tramvayla Eskişehir şehir tiyatrosuna gidebilmek için OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu hattına binmeniz yeterli olacaktır. Otobüsle Haller Gençlik merkezine gitmek için 19, 2 veya 51K numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 50S, 4, 79K, 8S, 51S, 79S, 54S, 2, 8K gibi otobüslerde Haller gençlik merkezine gitmektedir. Haller gençlik merkezine en yakın otobüs durağı Üniversite Bulvarı durağıdır. Veya Cengiz Topel – 1 Sokağında inerek yeniden Eskişehir Şehir Tiyatrolarına erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatrosu Telefon Numarası

Eskişehir devlet tiyatrosu veya şehir tiyatrosu telefon numarası 444 26 00 ’dır. Bu numara üzerinden irtibata geçerek tiyatrolar hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatroları Bilet

Eskişehir şehir tiyatroları bileti almak için müracaat etebileceğiniz bilet noktaları biletix gibi ana şirketlerdir. Biletix ve eşi yerler ile irtibata geçerseniz tüm tiyatro biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.

Oy Ver