Anasayfa » Genel » Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezine Nasıl Giderim

Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezine Nasıl Giderim

Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kurultay Merkezine Nasıl Giderim merak ediyorsanız bu içerik sizlere destekçi olabilir. Eskişehir milletinin aralıksız olarak gittiği ve Eskişehir ulusu tarafından çok sık bir biçimde takip edilen kurultay merkezi Türkiye ’nin de büyük bir alaka odağı haline gelmiş gidişattadır.

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen tarafından geliştirilen Atatürk kültür sanat merkezinin rejisörü Tolga Tümer ’dir. Megakent Belediyesi çatısı altında bulunan Atatürk kültür merkezi Eskişehir, büyük bir öz bilgiyle korunmakta ve her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Atatürk Kültür Sanat ve Kurultay Merkezi Nerede

Atatürk Kültür Merkezi adresi; Kurtuluş Semti Cumhuriyet Bulvarı No:104 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR adresinde bulunmaktadır. Aralıksız olarak teftişi Megakent Belediyesi tarafından yapılan kurultay merkezinin günümüzde çok sık bir biçimde kullanıldığı öğrenilmektedir.

Atatürk Kültür Merkezi Eskişehir ’e Nasıl Giderim

Atatürk Kültür merkezine Eskişehir ’e gidebilmek için kullanabileceğiniz 2 değişik erişim taşıtı bulunmaktadır. Bu erişim taşıtları otobüs ve tramvaydır.

Tramvayla Atatürk kültür merkezine gitmek isterseniz Alanönü tramvaylarına binmeniz yeterli olacaktır. Otobüsle Atatürk kültür merkezine gitmek isterseniz 18, 39, 43, 44, 57S veya 6S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Otobüse bindikten sonra Ziya Paşa sokağında, Cumhuriyet Bulvarında veya Maide Bolel Huzurevi sokağı duraklarında inmeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir Atatürk Kültür Merkezi Telefon Numarası

Atatürk Kültür Merkezinin telefon numarası 0222 222 00 38 ’dir. Bu telefon aracılığıyla Atatürk Kültür Sanat ve Kurultay Merkezinin sunacağı tüm faallikler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Oy Ver