Anasayfa » Genel » Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir oldukça canlı ve erişim açısından muhtelif imkânlara sahip bir şehirdir. Bir konumdan başka bir konuma gitmek için tramvay, otobüs ve dolmuş gibi vasıtalar kullanılmaktadır. Eskişehir ’e güvenliği sağlamak emeliyle her şehir ve ilçede olduğu gibi emniyet müdürlüğü vardır. Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim suali, etrafı öğrenmeyen veya yerli turistler tarafından sıklıkla sorulur. Kayıp, çalıntı veya öteki ehemmiyetli gidişatlar için emniyet müdürlüğü her zaman sarihtir.

Eskişehir Şehir Emniyet Müdürlüğü Nerede

Emniyet müdürlüğüne gitmek isteyenler Eskişehir Şehir Emniyet Müdürlüğü nerede sualine cevap ararlar. Eskişehir Şehir Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir Spor Kulübü ’nün yanında yer alır. Etrafında Trafik Patent Şube Müdürlüğü, Esentepe Parkı, Eskişehir Polis Konutu ve etraf yolu bulunmaktadır.

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğüne Nasıl Giderim diye merak edenler için otobüsle gitmek en iyi alternatiftir. 4S ve 51K numaralı otobüsler, Eskişehir Şehir Emniyet Müdürlüğü yakınlarından geçmektedir. Bağlar bölgesine 3 dakika, Polis Konutu ’ne 7 dakika, Yeşil Alan Sokağına 11 dakika ve Eğitimciler Sokağına 14 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Otobüsle emniyet müdürlüğüne gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

4 Muttalip 4S Odunpazarı 999S Odunpazarı Güzergahı 8S Esentepe 8K Sakintepe 51K Eskişehir Tren Garı 79K Alpagut 69S Avlamış 79S Atalantekke 82S Çalkara 2 Yeşiltepe – Diş Sağlık Kurumu Kırmızı 2 Yeşiltepe – Sümer Siyah 51S Terminal

Eskişehir Emniyet Müdürü Kim

2021 senesinde farklılığa gidildiğinde Eskişehir emniyet müdürü kim merak mevzusudur. 2021 seneyi itibariyle Eskişehir emniyet müdürü Yaman AĞIRLAR olmuştur.

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğü Telefon

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğü telefon hattı ile acil gidişatlarda emniyet müdürlüğüne erişebilirsiniz. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü telefon numarası 0222 230 27 73 olarak tanımlanmıştır.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Oy Ver