Anasayfa » Genel » Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Balıkesir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bşehirgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Balıkesir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kasaplar, Sındırgı Cd. No:1, 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim?

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim, Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B8B T.T.M. – Sütlüce / Ring T4 G.O.P G1 T.T.M. Paşaköy Üniversite Sağlık Kurumu-Ring D2 T.T.M. – Gündoğan – Atatürk Dev.Sağlık Kurumu Ring Hatti B8A B8a T.T.M. –Aygören Ring B7 T.T.M. –Göçmen Konutlari / Ring D5 T.T.M. – HASAN BASRİ ÇANTAY D7 T.T.M. – ETRAF EĞİTİM PARKI 45GB GÜNDOĞAN-BAHÇELİEVLER ATATÜRK ŞEHİR SAĞLIK KURUMU T6-A Bahçelievler-100.YIL T6-B BAHÇELİEVLER-100.YIL D9 T.T.M. – Plevne 1 Ring Hatti TERM-TTM-BAH Öğretmenevi T5 Bahçelievler D6 T.T.M. – Teknik Lise Ring Hatti

Balıkesir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Bağlantı

Telefon: 0266 277 10 00

Balıkesir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Oy Ver