Anasayfa » Genel » Eskişehir Adliyesine Nasıl Giderim

Eskişehir Adliyesine Nasıl Giderim

Eskişehir adliyesine Nasıl Giderim mevzusunda dayanağa lüzumunuz varsa bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. Daha Önceki adliyeden Eskişehir yeni adliyeye transfer yapıldıktan sonra yeni adliye binası oldukça çağdaş bir hale büründü. Aynı zamanda konum olarak şehir merkezine oldukça yakın olan Eskişehir adliyesine Nasıl Giderim merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam ediniz…

Eskişehir adliyesi için Google ’da arama yaptığınızda göreceksiniz ki herkesin memnuniyeti üst aşamada başka bir deyişle bu adliye oldukça pak, oldukça çağdaş ve oldukça profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. Türkiye ’nin en kalabalık 5. Büyük şehri ünvanına sahip olan Eskişehir ’e yakışır bu yeni adliye insanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Şayet sizlerde merak ediyorsanız Eskişehir adliyesi nerede? Eskişehir adliyesine nasıl giderim? Diyorsanız içeriğimiz takviyeci olacaktır.

Eskişehir Adliyesi Nerede

Eskişehir adliyesinin öğrenilen konumu Kurtuluş, Cumhuriyet Blv. No:79, 26030 Odunpazarı/Eskişehir ’dir.

Eskişehir Adliyesine Nasıl Giderim

Eskişehir adliyesine gidiş için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtasıyla beraber erişim yolu bulunmaktadır. Otobüs, tramvay veya dolmuşla kolay bir biçimde Eskişehir Adliyesine erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu erişim taşıtlarından en çok seçim edileni ise tramvaydır. Süratli ve konforlu olması sebebiyle sizde Eskişehir ’in rastgele bir noktasından tramvayla çok kolay bir biçimde Eskişehir Adalet Sarayına gidebilirsiniz.

Otobüsle Eskişehir adalet sarayına gitmek isterseniz 10, 18, 21, 22, 24, 33, 39, 43, 44, 48, 87K, 93K, 98K, 6S, 57S, 65S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Adliyeye en yakın otobüs durağı cumhuriyet bulvarıdır. Ulus sokağı veya ziya paşa sokağında inebilirsiniz.

Tramvayla Eskişehir adalet sarayına gitmek isterseniz OTOGAR – OGÜ yazılı olan tramvaylara veya OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu yazılı tramvaylara binebilirsiniz.

Eskişehir Adliyesi Telefon

Telefon: 0222 240 72 22

Yukarıyada yazılı olan telefon numarası üzerinden Eskişehir Adliyesiyle bağlantı kurabilirsiniz. Aynı zamanda Eskişehir cumhuriyet başsavcılığı gibi ek alanlarla da bu numara üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Eskişehir İcra Müdürlüğü Telefon

Telefon: 0222 240 72 22

Eskişehir icra müdürlüğü için tanımlanmış olan rastgele bir ek telefon numarası bulunmamaktadır. Aynı telefon numarası üzerinden arama yaparak sizi ‘ ’Eskişehir icra müdürlüğüne ’ ’ bağlamalarını isteyebilirsiniz.

Oy Ver