Anasayfa » Genel » Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası (En İyi Dua)

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası (En İyi Dua)

Eski sevgiliyi geri döndürme duası konusunda ziyaretçilerimizden hayli bir arz aldık. Bu içeriğimizle beraber eski sevgiliyi geri döndürme duası nedir başlığında ayrıntılı bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda alt başlıklarda sevgiliyi geri getirme duası, giden sevgiliyi geri getirme duası, sevgiliyi yine aşık etme duası alt başlıklarında da değişik değişik bilgiler ile sizlere takviyeci olacağız.

Aşk Doğruten sihirli bir hadise diyebiliriz. Aşık olduğumuzda gözümüz âmâ olur ve sevdiğimiz için her şeyi yapmaya hazır oluruz. O bizi terk edebilir veya yarım vazgeçebilir fakat bizim onun için yapmayacağımız hadise yoktur. Eski sevgiliyi geri döndürme duası da bu hadiselerden bir tanesi olarak görülebilir. Zira aşık olan bir insan sevdiği için Allah ’a sığınmak ister ve onun geri gelmesi için elini açıp dua etmekten başka çaresi kalmaz. Bu içeriğimiz sizlere eski sevgiliyi geri döndürme duası nedir? Bu mevzu da en iyi biçimde takviyeci olacaktır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Sizi terk edip giden ve gözünüzü yaşlı vazgeçen eski sevgiliniz için okumanız gereken bazı dualar vardır. Şayet onun geri gelmesini istiyorsanız ve onunla yine büyük bir aşk yaşamaktan yanaysanız eski sevgiliniz için paylaştığımız duayı okuyabilirsiniz. Paylaştığımız duayı okumaya başlamadan evvel abdest almalısınız. Fakat öğrenmeniz gerekir ki; ‘ ’Bu cins duaları okumaya başlamadan evvel duanın kabul olacağına inanmanız gerekir. İnanmadığınız bir hadiseyi yaşamanız güçtür. ’ ’ Diyanet bu mevzuda daha fazla ayrıntılı bilgi paylaşmıştır.

Bismillahirrahmanirrahıym.Allahümmec ’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey ’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya ’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel ’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel ’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a ’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a ’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na ’büdü ve iyyake neste ’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi ’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a ’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah. eski sevgiliyi geri döndürme duası

Sevgiliyi Yine Aşık Etme Duası

Sevgiliniz sizden ayrılmışsa ve hiçbir cinsli geri dönmüyorsa okuyabileceğiniz dualar bulunmaktadır. Bu duaları okumaya başlamadan evvel abdest alıyorsunuz ve duanızın reelleşeceğine gönülden inanıyorsunuz. Elinizi açtığınızda ettiğiniz dua, Allah katında size işe bereket bir biçimde geri dönüş sağlayacaktır. Aynı zamanda bu duayı okumak istiyorsanız sabah namazından evvel 3 defa okumanız gerekir. 10 gün süresince aralıksız olacak biçimde sabah namazından evvel okuyacağınız bu dua sevgiliyi yine size aşık olmasını sağlayabilir.

‘ ’Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Bu cins duaları okumaya başlamadan evvel dediğimiz gibi abdest alınır. Aynı zamanda bu cins dualara gönülden inanmak gerekir ve Allah ’tan Doğruten istemek gerekmektedir. Sevgiliniz sizden soğumuşsa, sizden ayrıldıysa ve geri gelmiyorsa okunması tavsiye edilen duaları okumaya başlayarak onun size geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

“Varid Allah ’u la ilahe illa Hüve Raufu ’r Rahim Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Aziz ’tümör Rahim Allah ’u la ilahe illa Hüve ’z Zahiru ’l Batın Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Ahadu ’s Samed Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Fettahu ’l Bilgin Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Azizu ’l Bilgin Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Hannanu ’l Mennanu Deyyan Allah ’u la ilahe illa Hüve ’l Kadiru ’l Kadir.”

Genel kategorimizde daha değişik bir çok içerik bulunmaktadır.

Oy Ver