Anasayfa » İstanbul » Esenler Otogarı Nasıl Giderim?

Esenler Otogarı Nasıl Giderim?

Esenler Otogarı Türkiye ’nin en kalabalık otogarı ve en büyük otogarı olarak bilinmektedir. Yalnızca ülke içine otobüsler değil, aynı zamanda ülke dışına da otobüslerin kalktığı bir otogardır.

Esenler Nerededir?

Esenler otogarı İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesindedir. Çok merkezi bir konumu olması nedeniyle İstanbul ’un hemen her yerinden otobüs, metrobüs ve metro ile erişim sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nerede

Esenler Otogarı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Altıntepsi Mh., 34035 Bayrampaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nasıl Giderim

Esenler Otogarı Nasıl Giderim, Esenler Otogarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Metro ile : M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı erişim sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

TM5 Alibeyköy Metro 47A Yenikapı Etkinlik Alanı 47F Çırçır Metro / Son Durak Doğrultuyu 47L Hacıosman Metro 49GB Şişli Merkez 49Z Yeşilpınar / Son Durak Doğrultuyu 47N Eminönü 49M Kazım Karabekir Sırçaii 39K Yenikapı Etkinlik Alanı 47 Eminönü

Esenler Otogarı En Yakın Otobüs Durakları

İstanbul Ağaç Ve Peyzaj Aş 2 dk yürüme İstanbul Ağaç Ve Peyzaj / Veysel Karani Doğrultuyu 2 dk yürüme Ulubatlı Hasan Caddesi – Alibeyköy Doğrultuyu 19 dk yürüme Ulubatlı Hasan Sırçaii 24 dk yürüme

 

Esenler Otogarı Telefon Numarası

Telefon: 0212 658 05 05

Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?Esenler Otogarı Nasıl Giderim?

Oy Ver