Anasayfa » İstanbul » Akasya Avm Nasıl Giderim? Akasya AVM metro durağı hangisi

Akasya Avm Nasıl Giderim? Akasya AVM metro durağı hangisi

Akasya AVM hangi otobüs gider? Akasya AVM Üsküdar ’dan Nasıl Giderim? Akasya alışveriş merkezi hangi mahallede? gibi sualleriniz için sizlere ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz.

Akasya Avm Türkiye ’nin en büyük şehri İstanbul ilimizin Anadolu tarafında yer alan Üsküdar ilçesinin Acıbadem mahallesinde, konumu kolay bir şekilde ulusa hizmet vermektedir. Alışveriş merkezi diğer tüm avmler gibi sabah 10, akşam 10 arası çalışmaktadır.

Akasya AVM Nerede? 

Akasya AVM adresi: Acıbadem, Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul

Otobüs, Minibüs, metro ya da Marmaray ile gidebiliceğiniz AVM ’ye metrobüs ile gitmek isteyenler Uzunçayır durağında inip irtibat yolları ile Ünalan metro durağında, Tavşantepe güzergahında metroya binmelisiniz. Ünalan durağında inin ve avm önünden çıkın. Minibüs ile gelecek olanlar ise Gebze – Harem hattıyla gidebilirler.

Akasya Avm Nasıl Giderim

Akasya Avm Nasıl Giderim, Akasya Avm yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Akasya AVM METRO Durağı

Akasya AVM Metro durağı nedir? Akasya AVM hangi metro durağında? Diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Akasya AVM metro durağı Ünalan ’dır. Ünalan ’da inerek Akasya AVM ’e 10 dakikada varabilirsiniz. M4 metro veya M5 metroya binmeniz gerekmektedir.

Ünalan 10 dk yürüme

Akasya Avm Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14A Kadıköy / Rıhtım Peron Doğrultuyu 20Ü Tepe Üstü SG-1 Kadıköy 3A Kadıköy E-10 Kadıköy E-11 Kadıköy 11T Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 13M Harem Peron 3 / Kadıköy Doğrultuyu 13Y Tepeüstü 14BK Çekmeköy Belediyesi 14DK Kuran Kursu / Son Durak Doğrultuyu 15BK Dereseki 15TK Kadıköy 16A Pendik 16F Yeditepe Üniversitesi Alt Kapı 16KH Sultanbeyli Peronlar 16M Harem Peron 3 / Kadıköy Doğrultuyu 16S Sabiha Gökçen Havalimanı 16U Uğurmumcu 18 Harem Peron 3 / Kadıköy Doğrultuyu

Akasya Avm En Yakın Otobüs Durakları

Uzunçayır Metrobüs / Kadıköy Doğrultuyu 6 dk yürüme İNcirlibostan 6 dk yürüme Timlo Sitesi 7 dk yürüme Uzunçayır 8 dk yürüme Uzunçayır Metrobüs 12 dk yürüme Ünalan Metro / Göztepe Köprüsü Doğrultuyu 12 dk yürüme

Akasya Avm Telefon Numarası

Telefon: 0216 325 03 72

Akasya Avm Nasıl Gidilir? Akasya AVM metro durağı hangisiAkasya Avm Nasıl Giderim? Akasya AVM metro durağı hangisi

Oy Ver