Anasayfa » Genel » Ekrem İmamoğlu ’nun Cep Telefonu Numarası (Yeni)

Ekrem İmamoğlu ’nun Cep Telefonu Numarası (Yeni)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Ekrem İmamoğlu ’nun cep telefonu numarası nedir? Biçiminde sual alıyoruz. Ziyaretçilerimize Ekrem İmamoğlu cep telefonu numarası mevzusunda destekçi olabilmek ismine bu içeriğimizi oluşturmuş olduk. Bu içeriğimizle beraber Ekrem İmamoğlu cep telefonu numarası, Ekrem İmamoğlu Whatsapp telefon numarası, Ekrem İmamoğlu bağlantı başlıklarında ayrıntılı bilgilendirme yapmış olacağız.

Ekrem İmamoğlu Kimdir

4 Haziran 1970 doğumlu olan Ekrem İmamoğlu, Türk politikacı ve iş insanı statüsündedir. 2019 ’dan bu yana İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı olan İmamoğlu, 2014 – 2019 senelerini Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak yaptı. 17 Nisan 2019 tarihinde Türkiye Yerel Tercihlerinde tercihi kazandı ve vazifeye başladı.

Evvelki başkan Ali Yerlikaya ’nın yerine gelen İmamoğlu 52 yaşındadır. Milliyeti Türk olan başkanın ilk partisi Anavatan partisi, ikinci partisi Cumhuriyet Millet Partisidir. Eşinin ismi Dilek İmamoğlu ’dur. 3 tane çocuğu vardır ve İmamoğlu, İstanbul Üniversitesi ’nden mezun olmuştur.

Ekrem İmamoğlu Cep Telefonu Numarası

Ekrem İmamoğlu ’na dolaysız olarak erişebileceğiniz bir bağlantı numarası yoktur. Bu surattan başkana erişebilmek için kullanabileceğiniz numaraları sizler için altta paylaşıyoruz. Numaralar İstanbul Megakent Belediyesi ’ne aittir.

Telefon: 0212 455 13 00Telefon 2: ALO 153E – posta: [email protected]

Ekrem İmamoğlu ’nun Mirası

İsmini çok sık bir biçimde dinlediğimiz ve mirasıyla çok sık gündeme gelen İmamoğlu babasından kalma gayrimenkullere sahiptir. Eşinin bol rakamda mücevhere sahip olduğu öğrenilmektedir. Geçmiş zamanda 4 milyon 682 bin liralık mülk varlığı bulunan Ekrem İmamoğlu ’nun eşinin mirasıysa 2 milyon 915 bin liradır. Aynı zamanda başkanın babasının kurduğu işletmede de %60 payı bulunmaktadır.

Ekrem İmamoğlu ’nun Mülk Varlığı

302 bin liralık Beylikdüzü ’nde dükkan911 bin liralık Beylikdüzü ’nde mesken120 bin liralık Beylikdüzü ’nde arsa248 bin liralık Büyükçekmece ’de dükkan26 bin liralık Beylikdüzü ’nde hisseli arsa71 bin liralık Beylikdüzü ’nde dükkan30 bin liralık Çanakkale / Eceabat ’ta ev204 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te arsa256 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te öteki arsa52 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te öteki arsa15 bin liralık Çanakkale / Eceabat ’Ta dam313 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te arsa165 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te arsa210 bin liralık Trabzon / Ortahisar ’da arsa772 bin liralık Balıkesir / Edremit ’te arsa Tevhitli

Bazı mülk varlıkları bu biçimdedir. Daha fazla mülk varlığı ve tüm mülk varlığını daha evvelinde başkan Fox TV ’de açıklamıştı. Videoyu sizlere altta paylaşacağız.

Ekrem İmamoğlu Whatsapp Telefon Numarası

Ekrem İmamoğlu ’na dolaysız olarak erişebileceğiniz bir Whatsapp hattı bulunmuyor fakat İstanbul Megakent Belediyesi ’nin yurttaşlarla birebir ilgilendiği İbb Whatsapp hattı bulunmaktadır. Bu Whatsapp telefon numarasıyla İmamoğlu ’na iletmek istediklerinizi paylaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0552 153 00 34

Ekrem İmamoğlu Bağlantı

Ekrem İmamoğlu ’yla bağlantıya geçebileceğiniz kanal rakamı birden fazladır. Çünkü başkan faal bir biçimde sosyal medyayı kullanmakta ve sosyal medya üzerinden gelen değerlendirmeleri, şikayetleri, teklifleri almaktadır. Başkana sosyal medya hesapları üzerinden erişebilir. Tüm mesele ve kasvetlerinizi kendisine anlatmayı sınayabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu Instagram HesabıEkrem İmamoğlu Twitter HesabıEkrem İmamoğlu Youtube Hesabı

Genel isimli kategorimize göz atmayı unutmayın.

Oy Ver