Anasayfa » Genel » Disney Plus Wifi Sorunu ve Çözümü 2022

Disney Plus Wifi Sorunu ve Çözümü 2022

Disney+ veya diğer ismiyle Disney Plus Wifi meseleyi hakkında çözüme gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olabilir. Türkiye ’de yeni hizmet vermeye başlayan Disney+ ’da henüz bütün olarak uygulama verimli bir biçimde çalışmıyor diyebiliriz. Henüz yeni bir uygulama olması nedeniyle bazı problemler ve meseleler bulunan Disney Plus ’ta kullanıcılar tarafından yaşanan bir mesele ise Disney Plus Wifi problemi, Disney Plus wifi meseleyi veya Disney Plus wifi ile çalışmıyor biçiminde…

Disney Plus Wifi meselesine çözüm bulmak istiyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır. Disney Plus Wifi meselesinin neyden kaynaklandığını ve Wifi meselesinin çözümünü tüm ayrıntılarıyla sizler için altta hisseleştik.

disney plus wifi problemi

Disney+ Nedir?

Disney+ veya diğer ismiyle Disney Plus bir video izleme platformudur. Fakat video izleme platformu derken öyle Youtube gibi bir platform değil aksine Netflix ’e eş yapısıyla Disney Plus ön tasarıya çıkmaktadır. Netflix ’de arayıpta bulamadığınız tüm içerikleri Disney Plus ’ta bulabilirsiniz. İstediğiniz tüm dizi, film ve dokümansal programları için Disney+ ’ya kayıt olabilirsiniz. Disney Plus ’ta bugün yerli ve yabancı üretim olan bir çok film ve dizi bulunmaktadır. Disney+ ’ya kayıt olmak için Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Disney Plus Wifi Problemi

Disney Plus ’da bazı kullanıcıların Wifi ile ilgili olarak mesele yaşadığını gördük. Bu meseleyi çözmek için altta yer alan Wifi meselesini çözme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Disney Plus ’a Wifi ile girmeye çalışırken şayet karşınıza boş bir ekran çıkıyorsa veya dönen bir çark çıkıyorsa bu meselesinin ilk sebebi altta paylaştığımız neden olabilir.

Tehlikesiz interneti kapatmayı deneyin.

Disney Plus Tehlikesiz İnterneti Kapatma Yolu

Disney Plus üzerinden tehlikesiz interneti kapatmanın direk bir yolu yoktur. Bu meseleyi çözebilmeniz için internet sağlayıcınızın alıcı hizmetlerini aramalısınız veya internet sağlayıcınızın uygulamasını kullanarak tehlikesiz interneti kapatabilirsiniz. En son yöntem olarak SMS ile tehlikesiz interneti kapatabilirsiniz.

Superonline tehlikesiz interneti kapatmak için GUVENLI IPTAL yazıp 2500 ’a kısa ileti gönderin. Vodafone tehlikesiz interneti kapatmak için “GUVENLI IPTAL” yazıp 2500 ’e SMS yollayabilirsiniz.

Tehlikesiz internetinizi kapatmanıza karşın hali hazırda karşınıza boş bir ekran veya dönen bir çark mı çıkıyor? O halde sizlere diğer çözüm yöntemlerini paylaşalım.

Disney Plus Boş Ekran Meselesine Çözüm

Uygulamayı açtığınızda karşınıza boş bir ekran çıkıyorsa bunun çok değişik sebepleri vardır. İlk olarak Wifi veya ara hafızaya alma meseleyi diyebiliriz. Şayet boş ekran kusuruyla karşılaşıyorsanız alttaki yöntemleri sınayabilirsiniz.

Bir içerik filtresi, antivirüs uygulaması, proxy süratlendirici veya açılır pencere yasaklayıcıyı aktifleştirmediğinizden emin olun. Aktifleştirilmiş olanlar varsa bu hizmetleri devre dışı vazgeçip tekerrür deneyin.

Şayet dönen çark kusuru varsa alttaki yöntemi sınayabilirsiniz.

Web tarayıcınızı veya uygulamanızı yenileyin, kapatın ya da yine başlatın ve tekerrür açın Aygıtınızda aynı anda çalışıyor olabilecek diğer uygulamaları kapatın Makineniz mobil 3G, 4G veya 5G ağlarından birine bağlıysa daha emin bir çevrimiçi video izleme tecrübeyi için Wi-Fi ağı kullanmayı deneyin

Hiçbir biçimde meselenizi çözemediniz mi? O halde sizleri son deva olarak Disney Plus alıcı hizmetlerine yönlendirebiliriz. Alıcı hizmetleri sizlere bu mevzu da en ince detayına kadar destekçi olacaktır.

Disney Plus Alıcı Hizmetleri

Disney Plus Alıcı Hizmetleri Telefon Numarası: +1 818-560-1000 Yabancı lokasyonlu hattır, cerrahınız değişik maliyet tarifesi uygulayabilir. Disney Plus Mail Adresi: [email protected]

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizde sizlere Disney Plus wifi problemi, Disney Plus wifi meseleyi, Disney Plus wifi kusuru, Disney Plus wifi ile çalışmıyor gibi mevzularda bilgiler sunduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus alt yazı ayarı isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

1/5 - (1 Oy)